Zlý úvod, dobrý koniec

TJ Slovan Belá n/C - OFK Seč. Polianka 4:2(3:1)

Góly: Kudravý, Hašuľ, Lajtár, Popovič.

Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, ktorí po rýchlych brejkoch hrozili domácej obrane. V 7 min. sa po takejto akcii ocitol sám pred brankárom Kopťárom útočník hostí Chromý no jeho strela mierila nad. Opakovalo sa to aj v 12 min. a to už hostia otvorili skóre z jedenástky, po faule domáceho brankára v šestnástke na prenikajúceho útočníka hostí. Potom prevzal iniciatívu Slovan a v 18 min. Hašuľ nastrelil spoza pokutového územia žrď. Prezentoval sa aj Popovič a to strelou nad a ďalšie jeho zakončenie zlikvidoval brankár Polianky. V 29 min. sa už domáci tešili, keď strelu Svistuna brankár vyrazil pred Kudravého a ten presne zakončil. Preklopenie skóre prišlo v 44 min. po využití pokutového kopu Hašuľom, po faule na Hišema. O minútu už bolo 3:1. Svistunovú strelu vyrazil brankár hostí na roh a po ňom Lajtár zblízka doklepol do odkrytej brány hostí. V druhom polčase pokračovalo dobíjanie brány hostí. V 47 min. mieril Svistun vedľa a po následnej akcii Kudravý nad. V 52 min. centroval Popovič no Svistunova hlavička sa opäť nezmestila do siete. V 71 min. predviedli Slovanisti rýchlu akciu po ktorej Popovič obohral brankára hostí a zvýšil na 4:1. Striedajúci Čižmár bol hneď po príchode na ihrisko tiež blízko gólu, no jeho hlavička skončila tesne vedľa. Hostia odpovedali v 78 min. šancou Chromého no Kopťár bol pozorný. Snaha hostí o zníženie priniesla úspech v 84 min. po akcii Chromého a zakončení Draba. V závere ešte skúšal šťastie Popovič, no jeho strela z veľkého uhla pohladila iba brvno brány Polianky.

Slovan: Kopťár, Lajtár, Lojan An., Lojka, Svistun, Hišem, Popovič, Cenkner, Hašuľ, Kudravý, Pavlina (Burik, J.R.Hašuľ, Čižmár, Lukáč D.)