Slovenský pohár - Slovnaft Cup predkolo

25.7.2021

TJ Ptava NV Ptičie – TJ Slovan Belá n/C 1:2 (0:1)

Góly: Svistun, Pčola

Slovan: Piško J., Čopík A., Hreha M., Kudravý J., Holovka S., Lojan An., Svistun F., Hišem P., Popovič J., Pčola M., Čochráč J.,(Hašuľ J.R., Hašuľ T., Lajtár M.) 

Slovenský pohár - Slovnaft Cup 1.kolo

11.8.2021

MŠK Spartak Medzilaborce – TJ Slovan Belá n/C 2:0(2:0)

Slovan: Piško J., Čopík A., Hreha M., Holovka S., Lojan A., J.R.Hašuľ, Lajtár M., Burik P., Leňo S., Hašuľ T., Országh N.(Hišem P., Popovič J., Lojka S.)

 

Slovenský pohár - Slovnaft Cup 1. kolo

28.7.2019

OFK Agrifop Stakčín – TJ Slovan Belá n/C 2:1 (0:0)

Slovan: Timko, Čochráč, Lajtár, Lojan An., Halagan, Lojan Ad., Pavlina, Skarba, Haburaj D., Kirňak, Hašuľ (Čižmár)

Superpohár 22.6.2018 (Jasenov)

TJ Družstevník Lukačovce – TJ Slovan Belá n/C 2:0 (0:0)

Slovan: Maliňák, Hišem, Karľa, Lojka, Diňa, Čop, Pavlina, Kudravý J., Skarba, Svistun, Čižmár (Ad.Lojan, Kapuscinský, Hašuľ, Suško)

Pohár Nexis Fibers a.s a ObFZ Humenné XXXVIII.ročník

 

1.kolo

 Belá n/Cir - voľno

2.kolo (31.8.2017)

Ul. Krivé - Belá n/Cir  2:3, g. Čop, Kudravý, Kirňak

3.kolo (15.9.2017)

N. Sitnica - Belá n/Cir  2:2(na PK 4:3), g. Lukáč, Kudravý J.

Pohár Nexis Fibers a.s a ObFZ Humenné XXXVII.ročník

 

1.kolo

 Belá n/Cir - voľno

2.kolo (1.9.2016)

N.Sitnica - Belá n/Cir  1:1, g. Haburaj D., Na PK 4:5

3.kolo (15.9.2016)

Belá n/Cir - Ohradzany  4:2, g. Haburaj D.2, Haburaj M., Kirňak

semifinále (13.4.2017 a 28.4.2017)

Ubľa - Belá n/Cir   1:2, g. Čop, Burda

Belá n/Cir - Ubľa  2:1, g. Kirňak, Pavlina

finále (24.5.2017) Stakčín

Belá n/Cir - V. Hrušov 1:2(0:1), g. Haburaj D.


 

Pohár Nexis Fibers a.s a ObFZ Humenné XXXVI.ročník

1.kolo

 Belá n/Cir - voľno

2.kolo (1.9.2015)

V.Hrušov - Belá n/Cir  0:0, Na PK 4:3

Pohár Nexis Fibers a.s a ObFZ Humenné XXXV.ročník

1.kolo

 Belá n/Cir - voľno

2.kolo (29.8.2014)

Modra n/Cir - Belá n/Cir  0:2, góly : Kudravý J.,Haburaj D.

3.kolo (12.9.2014)

Belá n/Cir - Košarovce  3:0  kont.

semifinále (9.11.2014, 16.11.2014)

 

Ulič - Belá n/Cir 1:2, góly: Kudravý J.,Haburaj D.

 

Belá n/Cir - Ulič  0:0  

finále 30.4.2015 (Borov)

 

Borov - Belá n/Cir 2:2, góly: Karľa,Haburaj M. na PK 3:4

 

Superpohár 19.6.2015 (Kamenica n/C)

TJ Ptava NV Ptičie – TJ Slovan Belá n/C 3:3 (2:2) – v rozstrele 6:5

Góly: 33. a 56. L. Gabák, 41. T. Karas – 22., 25. a 71. R. Čižmár.

Rozstrel zo značky pok. kopov v poradí Belá – Ptičie:  Š. Dunaj 1:0, L. Gabák 1:1, P. Dzurovej x, T. Patarák 1:2, V. Burík 2:2, T. Karas x, D. Gnip 3:2, V. Melník 3:3, M. Haburaj 4:3, P. Kolník 4:4, D. Haburaj 5:4, M. Bešák 5:5, M. Marinič x, M. Čirák 6:5.

ŽK: 35. T. Patarák, 62. M. Čirák – 34. a 77. J. Marinič (ČK po 2. ŽK), 35. M. Haburaj.

Rozhodcovia: J. Skalka – P. Basoš, J. Juščík. Divákov: 250.

Ptičie: M. Čubák – M. Čirák, M. Džubák, S. Lancoš, T. Karas, V. Melník, M. Tracík (79. J. Kolesár), T. Patarák, L. Gabák, R. Kirvej (69. P. Kolník), M. Bešák. Tréner: A. Čirák.

Belá n/C: Ľ. Maliňák – D. Gnip, P. Dzurovej, M. Marinič, D. Haburaj, J. Marinič, Š. Dunaj, A. Kudravý (46. V. Burík), R. Čižmár (84. D. Lojan), M. Haburaj, M. Bednár (90. S. Belančin). Tréner: L. Hreha.

Pohár Nexis Fibers a.s a ObFZ Humenné XXX.ročník

1.kolo (2.8.2009)

Podskalka - Belá n/Cir  2:3  góly : Dzurovej 2,Hreha (hralo sa v Topoľovke)

2.kolo (21.8.2009)

Habura - Belá n/Cir  2:2  na p.k 6:7  góly : A.Lojan,Gnip

3.kolo (15.9.2009)

Belá n/Cir - Koškovce  4:0  góly : Šimon,Kirňák,A.Lojan,Lacko

Semifinále(21.3.2010 a 16.4.2010)

1.zápas  Ulič - Belá n/Cir  2:3 góly :R.Čižmár,A.Lojan,L.Hreha

2.zápas Belá n/Cir - Ulič 4:1 góly:L.Hreha 2,R.Čižmár,P.Karľa

Finále(12.5.2010 Humenné)

OŠK Udavské - Slovan Belá n/Cir 2:2 na pen.4:3 góly:P.Diňa,L.Hreha

 

Zostava:Maliňák-Dunaj,Šimon,Príslupčák,Vajda,Skakun,Hreha,A.Lojan,
Kudravý,P.Diňa,R.Čižmár
Striedali:B.Lojan,P.Karľa

 

Superpohár ObFZ

VI.ročník memoriálu J.Škubu(16.6.2010)

 OŠK Udavské - Slovan Belá n/C  2:3(2:1) 

                                                                                                Góly:J.Kudravý,P.Šimon 2

Zostava: Karľa - Gnip, Vajda, Dunaj, Prislupčák - Lojan B., Hreha, Lojan A., Kudravý - Šimon, Čižmár
Striedali: Bednár, Ľonc

 

 

Pohár

Vznik turnaja 1980 -

o Pohár predsedu OV ČSZTV Humenné 

Doterajší víťazi

1981- I. Lieskovec

1982- II. Lubiša

1983- III. Hrabovec n/L

1984- IV. Jasenov

1985- V. Jasenov

1986- VI.Papin

1987- VII.Lieskovec

1988- VIII.Chemlon "B"

1989- IX.Chemlon "B"

1990- X. Ubľa

1991- XI.Zb.Dlhé

1992- XII. Hankovce

1993- XIII. Ulič

1994- XIV. Ulič

1995- XV. Ulič

1996- XVI. Ulič

1997- XVII. Habura

1998- XVIII. Habura

1999- XIX. Dlhé n/C

2000- XX. FO Papin

2001- XXI. FO Hažín n/C

2002- XXII.FO Košarovce

2003- XXIII. FK Brekov

2004- XXIV. Slovan Belá

2005- XXV.FK Radvaň n/L

2006- XXVI.FK V.Sitnica

2007- XXVII. FK Vydraň

2008- XXVIII. FK Borov

2009- XXIX. FK Humenné

2010- XXX.Udavské

2011- XXXI.Košarovce

 Superpohár ObFZ Humenné:

XVI. (2020): Ulič – Dlhé n/Cir. 3:2 (0:1)
XV. (2019): Ohradzany – Lackovce 3:3 (1:1), na kopy 5:4
XIV. (2018): Lukačovce – Belá n/Cir. 2:0 (0:0)
XIII. (2017): Borov – Vyšný Hrušov 3:3 (1:3), na kopy 4:3
XII. (2016): Ulič – Borov 4:2 (2:1)
XI. (2015): Ptičie – Belá n/Cir. 3:3 (2:2), na kopy 7:6
X. (2014): FK Humenné – Ptičie 1:1 (0:1), na kopy 4:1
IX. (2013): Kochanovce – Ulič 2:0 (1:0)
VIII. (2012): Kamenica n/Cir. – Dlhé n/Cir 3:0 (0:0)
VII. (2011): Košarovce – Ohradzany 1:0 (0:0)
VI. (2010): Belá n/Cir – Udavské 3:2 (1:2)
V. (2009): FK Humenné – Udavské 2:1 (0:1)
IV. (2008): Ubľa – Borov 1:1 (0:0), na kopy 4:3
III. (2007): Pakostov – Ulič 2:2 (1:0), na kopy 5:4
II. (2006): Radvaň n/L. – V. Sitnica 4:0 (2:0)

I. (2005): Medzilaborce – Radvaň n/L. 3:2 (1:1)

Finále Pohára ObFZ(12.5.2010)