Góly: Dický Dávid, Zaremba Štefan
Zostava: Piško Matúš- Belančin Benjamín, Kováč Tobias, Kováč Jakub, Piško Marek- Paprčka Peter, Dický Dávid, Jenčo Martin- Gerboc Lukáš, Kendereš Juraj, Lojan Juraj
striedali: Zaremba Štefan, Haničák Hugo, Karľa Adam, Lojan Tomáš, Dráb Adrián

Dobrý vstup do sezóny
V prvom zápase novej sezóny sme boli v očakávaní ako sa chlapci popasuju s odchodom siedmych hráčov zakladnej zostavy k dorastu a plnohodnotne ich dokážu nahradiť. Úmorna horúčava a nové hračské pozicie veľa futbalovej krásy nepriniesli, ale umnou hrou sme dokazali získať všetky body. Hralo sa prevažne na súperovej polovici ihriska. Najprv to z priameho kopu skúšal Lojan nad, aby mu to o pár minút ukázal ukážkovo Dický do šibenice 0:1. Domáci hrozili brejkovo, ale nebezpečne. Druhý polčas bol z oboch strán o bojovnosti, hlavne s vysokou teplotou. Naš druhý gól strelil Zaremba po chybe domace brankára, domaci hneď z rozohravky po našom chybnom odkope. Tešíme sa z výhry, ale pred nami kopec futbalovej práce.