Žiaci pokračujú v demolácii súperov

17.kolo I.trieda starší žiaci

Slovan Belá: Kamenica n/Cir. 10:1 (9:0)

Góly: Burik Viktor 2, Burik Richard 2, Zboraj Patrik 2, Tomko Róbert 2, Vajda Martin, Miko Matej
Zostava: Piško Matúš - Kováč Tobias, Gonda Daniel, Hašuľ Juraj, Burik Viktor- Tomko Róbert, Vajda Martin, Miko Matej- Burik Richard, Zboraj Patrik, Lojan Juraj striedali: Kováč Adam, Paprčka Peter, Paprčka Juraj, Gerboc Lukáš, Belančin Benjamín, Jenčo Martin, Kendereš Juraj, Karľa Adam, Dlužanin Tomáš
V horúcom počasí sme o svojom víťazstve rozhodli už v úvode, keď už v 20 minúte bolo 6:0 a súper bol na uterák. Z množstva šancí padli ešte do prestávky tri góly a tak prišiel pravý čas na polčasove veľké striedanie. Starší prechádzajúci chlapci už k dorastu prenechali miesto menej skúseným a mladším chlapcom, ktorí si svoje miesta v zostave ešte len hľadajú. Priebeh zápasu sa zmenil, super sa osmelil a hrozil čoraz viacej. Druhopolčasových 1:1 odzrkadlilo priebeh v druhom dejstve. Všetkým chlapcom patrí vďaka hlavne za dobrú prácu a tréningovú dochádzku.