Žiaci - derby zápas!

Slovan Belá : Dlhé  2:0  (2:0)

góly: Gnip Kristián, Dráb Adrián
zostava: Tomáš Branislav (Kováč Adam) - Holodňák Adrián, Lojan Matúš, Gnip Blažej, Hrabčák Adam - Valalský Adam, Čochráč Jakub, Hašuľ Radoslav - Zboraj Jozef, Dráb Adrián, Gnip Kristián   striedali: Gnip Maroš, Gnip Adam, Štutika Benjamín, Karľa Marek st., Karľa Marek ml., Rebič Jozef, Šimon Dominik, Barna Oliver
Hlas trénera: Počas týždňa to bolo naše už druhé stretnutie s Dlhým. V pondelok sme im podľahli v školskom pohári 2:1, tentoraz sme im prehru vrátili v majstrovskom zápase. Úvod bol opatrný z obidvoch strán, naši sa zase rozbiehali pomaly. Prvé vážnejšie ohrozenie bránky prišlo až v 15. min po štandardke Čochráča a brvne hosťujúcej bránky. Hostia odpovedali ojedinele po brejkoch. Úvodný gól padol v 19. min po kombinačnej spolupráci a zakončení Gnipa. O niekoľko minút sme opäť skórovali, keď po kraji unikol Gnip a spätným centrom ideálne našiel voľného Drába, ktorý poľahky skóroval. V druhom polčase dostali priestor aj hráči z lavičky, ktorí už náš náskok nenavýšili.