Zápas výstavných gólov

TJ Slovan Belá n/Cir. - TJ Ptava NV Ptičie 3:1(3:1)

Góly: Hašuľ 2, Kuzma

Slovan: Timko, Lojan An., Čochráč, Čop, Lojan Ad., Kuzma, Kudravý, Marinič, Haburaj D., Hašuľ, Kirňak( K. Gnip)

Videli sme zápas výstavných gólov. V 8 min. domáceho Kuzmu vychytal brankár hostí a následne tak isto pochodil aj Hašuľ. Hostia odpovedai strelou Veselovského v 14 min., ktorá mierila nad. V 15 min. Kuzma po prihrávke Kirňaka vysoko prestrelil. Hostia sa ujali vedenia v 28 min. po rohu a presnej strele z voleja od Peniaka. Domáci Slovan sa z toho otriasol po akcii Hašuľa v 31 min., ktorý využil chybu v obrane Ptičieho a po rýchlom brejku prestrelil z uhla brankára hostí. Domáci zvýšili úsilie a následne Kudravý v 33 min. po dobrom postavení nedokázal prekonať gólmana hostí. Zvýšená aktivita beľanov priniesla svoje ovocie v 38 min. po nádhernej strele Kuzmu pod brvno brány Ptičieho. v 40 min. už bolo 3:1, keď sa výstavnou strelou do ľavého horného roha brány prezentoval aj domáci Hašuľ. Hostia v závere skúšali šťastie strelou Opielu vedľa. V druhom polčase si Slovan strážil vedenie a snažil sa hostí nepúšťať do zakončenia. V úvode druhého polčasu domáci Čochráč a následne aj Haburaj D. mierili vedľa. Hostia pohrozili strelou Veselovského z uhla a Timkovým vyrazením na roh.  V 63 min. mieril hosťujúci Džubák nad. V 74 min. strela Veselovského z priameho kopu dala vyniknúť domácemu brankárovi Timkovi, ktorý vzápätí zlikvidoval aj následnú dorážku. Zápas uzavrel šancou Hašuľ no jeho strela mierila priamo do brankára Ptičieho.