Zápas o 7.miesto

V zápase o 7. miesto s DPMK C Košice sme nastúpili v prvej trojke v zložení Lojan,Dunaj,Šimon a prehrali na sety 9:11,7:11.Na prvú dvojku nastúpili P.Dzurvej,A.Lojan a vyhrali na sety 11:2,11:6 . V druhej dvojke hrali P.Šimon,Š.Dunaj. Po vyrovnaných setoch napokon vyhrali 11:8,9:11,11:5.Na singel proti Timei Stybarovej nastúpil P.Dzurovej. Zvíťazil po dobrom výkone oboch aktérov na sety 11:8,11:7.Na trojku na jeden dopad naši v zložení P.Dzurovej,Š.Dunaj,P.Šimon prehrali prvý set 9:11 no potom po striedaní sme druhý set vyhrali 11:4. V treťom sete sme napokon prehrali po tuhom boji 9:11.V ďalšej dvojici P.Dzurovej,A.Lojan naši v dramatickom 1.sete ,keď za stavu 13:14 pre Košice sme napokon zvíťazili 15:14,11:6.To sme už viedli 4:2 na zápasy a tak na poslednú dvojicu Šimon,Dunaj proti slovenským reprezentatkám Lucia Collakova,Timea Stybarova.V 1. sete sme prehrali 9:11,v 2.sete naši zabrali a vyhrali 11:4 no a vtom treťom naši už vyhrávali 7:0 no ako správny džentlmen  prehrali pomerom 10:12.

Štatistika zápasu:

SLOVAN BELÁ - DPMK C KOŠICE ...lopty 176:142,sety 10:7,zápasy 4:3

Ďalší program nohejbalu je 1O a 11.11.2012 v Humennom a to Majstrovstvá Slovenska trojíc a dvojic na jeden dopad.