Výhra v oklieštenej zostave

TJ Slovan Belá nad Cirochou - OFK Sečovská Polianka 4:0(3:0)

Góly: Pavlina, Kirňak, D. Haburaj, Hašuľ

Slovan: Timko, Karľa, Lojan An., Diňa, Halagan, Pavlina, Zboraj, Marinič, D. Haburaj, Hašuľ, Kirňak (Dzurovej, Tomáš)

Domáci Slovan, ktorého v poslednej dobe decimujú zranenia začal lepšie a už v 6 min. po prihrávke Pavlinu Kirňak vyskúšal pohotovosť brankára Polianky. V tej istej minúte už Slovan išiel do vedenia po strele Pavlinu pod brvno. V 9 min. prišlo zakončenie Hašuľa do rúk brankára hostí. V 13 min. sa v dobrej príležitosti ocitol hosťujúci Hirko no hlavou mieril vedľa. Hostia potom nevyužili ďalšiu šancu po samostatnom úniku Piskora, ktorého vychytal Timko. V 24 min. domáci využili Kirňakom zlé zahranú ofsajdovú pascu hostí a bolo 2:0. V 26 min. to skúšal Hašuľ no jeho strelu gólman Polianky vyrazil na roh. O tri minúty mieril Marinič nad a v 31 min. po prihrávke Hašuľa Haburaj zblízka pomedzi nohy brankára zvýšil na trojgólový rozdiel. V 33 min. pálil domáci Halagan spoza 16-ky nad. V závere polčasu hosťujúceho Huňáka vychytal Timko a na opačnej strane Hašuľ mieril vedľa.

Začiatok druhého dejstva patril hosťom z Polianky, ktorí sa snažili skorigovať stav. V 51 min. Huňákovú strelu z uhla vyrazil Timko. V 55 min. Dančevský mieril k tyči no gólman Slovana bol pozorný a v 59 min. aktívny Piskor tesne minul. Potom sa dostali k slovu aj beľani po Zborajovej strele a zákroku brankára hostí. Zvýšenie skóre prišlo v 70 min. keď prihrával Kirňak a Hašuľ sa spoza šestnástky nemýlil. Už o minútu mohlo byť vedenie vyššie keby striedajúci Dzurovej využil samostatný nájazd. V 78 min. prišla ďalšia spolupráca Kirňaka a Hašuľa no druhý menovaný prestrelil bránu Polianky. Slovan nepremenil v závere ďalšie šance: Zboraj nad a Haburaj nastrelil peknou strelou brvno. Po faule na D. Haburaja v 90 min. si loptu na biely bod postavil nestarnúci Dzurovej no brankár hostí jeho strelu vystihol.