Slovan Belá - Breznica 3:2(1:1)

Góly:Kudravý,Prislupčak,Karľa

Zostava:Maliňák-Diňa,Dunaj,Brečka M.,Prislupčak,Vajda D.,

Marinič,Kudravý J.,Pavlina,Lojan,Čižmár(Karľa,Dzurovej,Šimon)

Infarktový zápas sa skončil výhrou v poslednej minúte zápasu.Breznica potvrdila to,že ešte pred rokom patrila do vyššej súťaže.Hoci si nevypracovala veľa šancí no do posladnej minúty držala remízový stav.

Prvých 15 minút sa oba celky pozorne bránili. Prvú strelu vyslal Pavlina z priameho kopu a hneď vzápätí po peknej akcii po osi Marinič-Čižmár bol na konci Kudravý,ktorý tesne pred brankárom usmernil loptu doi siete.Hra sa na dlhé minúty upokojila no hostia z ojedinelej šance vyrovnali. Maliňák vyrazil priamy kop na hlavu Mydlu a ten oblúčikom poslal loptu do našej siete.V závere polčasu ešte Kudravý nastrelil nohy hosťujúceho gólmana a Lojan pálil vedľa.

Druhý polčas začal v 47.min nádherným gólom Prislupčák z asi 35 m....fantázia. Hostia však odpovedali v 61.min a z rýchlej akcie vyrovnali na 2:2(dve šance hostí znamenali dva góly!!!).Prikloniť vedenie na našu stranu mohol Čižmár v 71.resp.72 min no najprv jeho strela z uhla mierila nad a potom vo vyloženej šanci znova neuspel.Vykúpenie a zisk troch bodov prišlo v 90 min.po trojnásobnej dorážke striedajúceho Karľu.