Slovan zabral naplno

TJ Slovan Belá n/C - OFK Seč. Polianka 4:0(2:0)

Góly: Hašuľ 2, Kuzma, Kudravý

Slovan: Maliňák, Hišem, Karľa, Lojan An., Lojan Ad., Kuzma, Kudravý, Skarba, Lajtár, Halagan, Hašuľ (Pavlina, Burik, Lukáč, Čižmár, Kapuscinský)

Slovan potreboval konečne bodovať a tak sa od začiatku pustil dravo do súpera. Hneď v úvode sa mu podarilo aj skórovať. V 3 min. po priamom kope Karľu sa najlepšie zorientoval pred bránou hostí Kuzma a nekompromisne zblízka zavesil. O dve minúty to z priameho kopu znova skúšal Karľa no brankár hostí strelu vyboxoval. Hostia sa osmelili v 13 min. z diaľky no nepresne. V 18 min. už bolo 2:0, keď Lojan Anton napádal obranu hostí, vybojoval loptu poslal ju na Hašuľa a ten zblízka zvýšil. V 21 min. mieril domáci Kuzma z uhla iba do žrde brány hostí. O minútu Kuzma pekne nacentroval  Lojanovi, ten hlavičkoval no brankár vytesnil na roh. V 36 min. sa aktívny Kuzma ocitol zoči voči gólmanovi hostí no nepochodil. V závere polčasu to ešte skúšal nepresnou strelou Kudravý. V úvode druhého polčasu prišla šanca Kudravého po prihrávke Lojana no brankár Polianky zachránil. Hostia pohrozili v 53 min. po strele Gažiho no Maliňák efektne zakročil. V 58 domáci Hašuľ mieril tiež medzi žrde no gólmana neprekvapil. Zvýšenie skóre zariadil v 75 min. Kudravý, ktorý sa presadil z vnútra 16 - ky. V 86 mieril hosťujúci Hvozdík vedľa a na opačnej strane sa nepresadil sám pred brankárom striedajúci Čižmár. V nadstavenom čase sa do šestnástky predral Hašuľ a jeho tečovaná strela prelobovala brankára hostí, čím stanovil na konečných 4:0.