Slovan vzdoroval iba polčas

TJ Slovan Belá n/C. - FC Pivovar Šariš V. Šariš 1:5(1:1)

Gól: Holovka

Slovan: Diňa, Karľa, Hrabovčin, Roman, Lojan, Holovka, Popovič, Hišem, Čopík, Pčola, Butala(Halagan, Čochráč, Burik, J.R.Hašuľ, Ľoch)

Po debakli v Starej Ľubovni prišla ďaľšia vysoká prehra a to na domácej tráve. Nevyužité šance v prvom polčase mrzeli o to viac, že po prestávke prišiel strelecký uragán hostí.

V úvode hosťujúci Elizeuš mieril nožničkami vedľa. Potom prišli šance Slovana. Najprv mieril vedľa Čopík a potom ho napodobnil z uhla Pčola. V 18 min. hosťujúci Šimko neuspel v súboji s brankárom Diňom. V 26 min. prišiel priamy kop Popoviča po ktorom Karľa hlavou mieril nad. V 31 min. unikol po krídle Lojan ale jeho prihrávku poslal Pčola iba do brvna. Hostia odpovedali strelou Šimka no Diňa kryl. Otvorenie skóre prišlo v 36 min. keď zrážku hosťujúceho brankára s Pčolom pohotovo využil Holovka a poslal loptu do opustenej brány. Slovan sa dlho netešil. O dve minúty prišla strela, ktorú Diňa vyrazil no na dorážku Elizeuša už nestačil. V závere ešte domáci gólman zlikvidoval strelu zblízka od Šimka.

Hostia v úvode druhého dejstva predviedli strelecký koncert. Hlavnými aktérmi boli Elizeuš a strelec hetriku Vantroba. V 52 a 56 min. Elizeuš unikol domácej obrane a Vantroba presne zakončil. Hetrik dovŕšil v 64 min. strelou z vnútra šestnástky. Na 1:5 upravil po rýchlej akcii striedajúci Scepanik. Domáci sa v závere ešte snažili o skorigovanie výsledku, ale Butala mieril nad po prihrávke Holovku a samotný Holovka v závere mieril slabo do stredu brány Šariša.