Slovan stráca už len dva body na lídra

TJ Slovan Belá n/Cir.- OFK Spartak Brekov 2:1(0:0)

Góly: Kirňak 2

Slovan: Maliňák, Čochráč, Karľa, Lajtár, Halagan, Marinič, Lojan Ad., Lojan An., Skarba, Kirňak, Hašuľ (Kapuscinský, Burik, Gnip)

Prvý polčas veľa šancí nepriniesol. Obe mužstvá sa pozorne strážili medzi šestnástkami. Prvá šanca prišla v 19 min. keď Kirňak mieril do rúk brankára hostí a v 25 min. ho napodobnil aj Hašuľ. Brekov odpovedal strelou vedľa z kopačky Vrblovského. V 34 min. sa v dobrej pozícii ocitol Skarba no jeho pokus zblokovala obrana hostí. V 35 min. Lojan Adam zamieril nad po prihrávke Lojana Antona a to bolo v prvom polčase všetko. V druhom polčase sa hra otvorila a začali pribúdať aj šance. Najprv hosťujúci Antolčík mieril po zemi vedľa a potom otvoril skóre domáci Kirňak po úniku Mariniča keď dopravil polovysoký center do brány Brekova. V 56 min. to skúšal slabou strelou hosťujúci Reby. V 59 min. bol v šestnáste hostí faulovaný Kirňak, ktorý si postavil loptu na biely bod a zvýšil na 2:0. V 69 min. prihrával Hašuľ Lojanovi Adamovi no ten minul. Ten istý hráč si to zopakoval aj po rohu v 75 min. Ďalšie šance Belej spálili Kirňak a obaja Lojanovci. Hostia sa pokúšali znížiť no väčšina dobrých pozícii skončila ofsajdom. Napokon sa dočkali v 90 min. keď Kišš prestrelil prízemnou strelou Maliňáka.