Slovan prevalcoval oslabený Zborov

IV. liga ŠD dorast

TJ Magura Zborov - TJ Slovan Belá n/C 0:10(0:6)

P. Sopko:

"Zápas ako z knihy ba sa dalo povedať ak niekto sleduje výsledok. No napriek 10 ke v sieti súpera bolo len pár vecí, ktoré zniesli pohľad na peknú akciu. Domáci boli na nováčika neskúsení a ešte aj ako my v minulej sezóne oslabení a sami vieme, že 8 my ťažko uhrajú dobrý výsledok. Už v 1 min. znova dobre atakoval brankára T. Lukáč a bolo 0:1. V 10 min. po faule na Zboraja Hišem premenil pokutový kop 0:2. A potom už len bolo koľko to skončí. 27min. Hišem a 30 min znova T.Lukáč upravili už na 0:4 a to sa ešte pridali v 32 min Zboraj a v 34 min. Lecký aby stanovili polčas 0:6. Po zmene strán sa do tretice trafil T.Lukáč v 51min. a Lecký v 58 min. to už vyzeralo na uterák 0:8. A to ešte stredajúci oslávenec Matúš Tais stihol v priebehu 10 minút dvakrát rozvlniť sieť a to v 62 a 69 min tak stanovil na konečných 0:10 . Pritom výsledok mohol byť aj vysoko lepší v náš prospech no od začiatku sme sa prispôsobili domácim že sa nič nemôže stať ale chlapci si uvedomili že to nebolo ono a doma proti Jasenovu to musí byť o 100% lepšie minimálne ako proti Osikovu.

Piško J. - Lukáč D.,Kováč,Dzurovej,Piško T. - Telvák,Zboraj,Hišem,Piško D.(70.Derenin) - Lecký,Lukáč T,(59.Tais)

Tešíme sa na vašu podporu v sobotu 28.9.2019 o 14 tej doma proti Jasenovu."