Slovan na čele V. ligy

TJ Slovan Belá n/C. - FK Žipov/Čierne 5:2(2:0)

Góly: Svistun 3, Kudravý, Hašuľ

Slovan bodovo naplno využil sériu domácich zápasov a tak sa po 6. kole právom vyhrieva na čele tabuľky. V dohrávke Slovan začínal od stavu 2:0(Svistun Kudravý) a 35 minúty. V úvode mieril Karľa po priamom kope hlavou vedľa. V 45 min. prihrával Svistun a Popovič z hranice 16-ky zakončil do rúk brankára hostí. Druhé dejstvo otvoril Pavlina strelou z uhla a v 53 min. po faule na Hišema zvýšil z pokutového kopu Svistun. Hostia však vzápätí znížili a pretrhli tak domácu bezgólovú sériu Belej bez inkasovaného gólu. Postaral sa o to K. Cigán, ktorý dorazil svoju hlavičku vyrazenú Piškom do domácej siete. Hostia ožili a ďalšia strela mierila tesne nad bránu Slovana. V 68 min. však prišiel ďalší faul hostí na Hišema a Svistun sa z bieleho bodu opäť nemýlil. Aktívny Svistun v 73 min. dvakrát v priebehu minúty spálil dve dobré šance. Najprv mu prihrával Lojan a potom Popovič. V 77 min. sa nenápadnou strelou presadil striedajúci Hašuľ a bolo 5:1. V 80 min. mali dobrú príležitosť hostia no strelu z priameho kopu vyrazil striedajúci brankár Kopťar. V 82 min. začal rýchlu akciu Svistun, prihral Popovičovi a ten po uvoľnení cez obrancu Žipova nastrelil iba hosťujúceho brankára. Hosťom sa v závere ešte podarilo skorigovať stav po peknej akcii na konci ktorej bola presná strela k žrdi od Žipaja.

Slovan: Piško, Lajtár, Karľa D., Čochráč, Lojan An., Lojka, Svistun, Hišem, Popovič, Kudravý, Pavlina(Hašuľ, Burik, Kopťar, Lukáč, J.R.Hašuľ)