Zostava:Maliňák-Kirňak,Dunaj,Brečka M.,Prislupčák,Vajda D.,

Hišem,Kudravý J.,Pavlina,Lojan,Čižmár

(Dzurovej,Diňa,Šimon)

Množstvo šancí Slovana z ktorých sa našťastie ujali dve.

Hneď v úvode po rohu Kirňak hlavou tesne minul. Potom prišli dve šance Kudravého no skončili v rukách hosťujúceho brankára a strela Pavlinu na brvne.V 26.min pálil Vajda z priameho kopu do stredu brány no brankár bol namieste. Hostia odpovedali hlavou Hatalu tesne vedľa v 33.min.Do konca polčasu sa hra ukľudnila.

Druhý polčas začal tlakom Slovana. Kudravý nožničkami neuspel a Hišem takisto nepochodil v zakončení. V 58.min už prišiel prvý gól,keď Čižmár sa najlepšie zorientoval po sérii odrazených lôpt v šestnástke hostí. Po peknej prihrávke Pavlinu Hišem znovu nepochodil a na opačnej strane skončila strela hostí nad. V 70.min Pavlina pekne vnikol do šestnástky no zakončil do nôh brankára. Hneď po príchode na ihrisko prvým dotykom Dzurovej tečoval pokus Čižmára a bolo 2:0. Najväčšia šanca hostí prišla v 83.min no strela Vargu tesne minula pravú žrď Maliňákovej brány.V závere ešte zostali nevyužité šance Hišema a Čižmára,ktorý po prihrávke Lojana minul.Po skončení zápasu videl ešte hosťujúci Kušnír červenú kartu.