Po polčase bolo vymaľované

TJ Slovan Belá n/Cir. - ŠK Milenium 2000 Bard. Nová Ves 2:4(1:4)

Góly: Karľa, Pčola

Slovan: Diňa, Karľa, Burik, Leňo, Lojan, Pčola, Hišem, Čopík, Hrabovčin, Butala, Holovka(J.R.Hašuľ, Ľoch, Dráb)

Slovan predviedol katastrofálny prvý polčas a hoci v druhom dejstve snaha nechýbala tak na body to zďaleka nestačilo.

V 3 min. mali domáci dobrú šancu no strela Butalu skončila vedľa. Hostia otvorili skóre Konkoľom v 10 min. po rýchlej akcii. Ďalšia šanca hostí prišla v 10 min. no Lukáč v dobrej pozícii mieril nad. V 17 min. prišiel faul na Hišema v šestnástke a Karľa z jedenástky skóre vyrovnal. Bardejovská však odpovedala v 21 min. po tečovanej strele Stachuru, ktorá skončila v domácej sieti. O tri minúty to mohlo byť horšie, no vyloženú šancu hostí zmaril dobrým obranným zákrokom Lojan. Hostia však v závere dokonale zvládli dva rýchle brejky a v 37. a 42 min. M. Lukáčom stanovili na počasových 1:4.

Slovan sa v druhom polčase snažil so zápasom niečo urobiť no hostia si umnou hrou vedenie strážili. V 64 min. mieril Leňo nad po prihrávke Lojana. V 66 min. Pčola v dobrej pozícii pálil vedľa a v 75 min. Leňova hlavička po priamom kope Lojana taktiež nenašla cestu do siete hostí. V 81 min. však už Pčola dokázal zblízka doraziť loptu do siete Bardejovskej Vsi. V závere to ešte skúšal Karľa no jeho šancu brankár hostí zlikvidoval.