Nohejbal

V 6.kole 1.SNL sme hrali v Humennom, zápas sa začínal prvou trojkou kde nastúpili Dzurovej,Lojan,Ľoch...1.set 6:11 v druhom sete sme vystriedali Šimon namiesto Ľocha a vyhrali 11:9,11:7.Pri  1.dvojke Dzurovej,Lojan 11:13,7:11,2.dvojka Dunaj,Ľoch 8:11,5:11 sme ťahali za kratší koniec.Nasledoval singel kde Dzurovej podržal svojich a po dráme zvíťazil pomerom 13:11,11:9 a tým vyrovnal zápas na 2:2 .

V trojke na jeden dopad Lojan,Šimon,Dunaj 7:11,7:11 bol stav zápasu 3:2 pre Humenné.Nasledovala ďalšia dvojica, kde sme mohli vyrovnať ,ale nestalo sa Dunaj,Ľoch ani striedajuci Šimon tak prehrali pomerom 6:11,4:11.Posledná dvojica Dzurovej,Lojan zabrali vyhrali 1.set 11:6,ale v tom druhom našimi chybami sme dramaticky prehrali 14:15.V  3.sete naši už prehrávali 5:9 ale prišiel zlom tohto setu a naši nakoniec vyhrali 11:9.Celímu družstvu chcem poďakovať za bojovný výkon ako má byť v derby zápase.

Celkové skóre Humenné - Belá  4:3,

lopty 167:143,sety 10:6.