Hladké víťazstvo

TJ Slovan Belá n/C - TJ Družstevník N. Ladičkovce 5:0(1:0)

Góly: vlastný, Skarba, Svistun, Diňa, Kirňak

Slovan: Maliňák, Hišem, Karľa, Lojan Adam, Lojka, Svistun, Kapuscinský, Diňa, Skarba, Čop, Čižmár(Lukáč, Dzurovej, Kirňak)

Hostia sa v úvode dostali pred našu bránu a po priamom kope Makovca Mriz hlavičkoval vedľa. To bolo zo strany hostí všetko v prvom polčase. Slovan potom naštartoval motor a diktoval tempo zápasu. V 6 min. centroval Skarba a Diňa mieril vedľa, rovnako tak skončila aj hlavička Karľu. 12 min. znamenala strelu vedľa od Hišema. Potom dobre napriahol aj Čop no Čubák bol pozorný. V 20 min. nepochodil ani Svistun, keď mieril nad. Pokoj na domáce kopačky priniesli paradoxne hostia, keď tečovali pokus Lojana do svojej siete. Domáci naďalej pokračovali s vychýlenou muškou. 30 min. Lojka vedľa, 33 min. Svistun nad, 35 min. Čopa vychytal Čubák, 37 min. Lojka z diaľky tesne vedľa a 42 min. po prihrávke Čižmára Svistun nad.

V úvode druhého polčasu ojedinelá tečovaná strela hosťujúceho Mriza skončila vedľa. V 48 min. striedajúci Lukáč nepochodil vo vyloženej šanci mieril nad. O minútu už však Slovan zvýšil, keď sa v 16-ke najlepšie zorientoval Skarba a nekompromisne prestrelil obranu aj brankára. O ďalšiu minútu už bolo 3:0 po centri Lukáča a voleji Diňu. V 64 min. napriahol z priameho kopu Svistun a jeho strela po odraze od žrde a brankára skončila za bránkovou čiarou. Potom prišiel center Skarbu no hlavička Karľu skončila v rukách Čubáka. Hosťujúci gólman zlikvidoval aj strelu Lukáča v 82 min. Bodku za stretnutím dal hlavou Kirňak po rohu Skarbu.