ŠK Sačurov - TJ Slovan Belá n/C 0:3(0:3)

Góly: Hašuľ 3

Slovan: Maliňák, Lajtár, Hišem, Karľa, Lojka, Lojan An., Lojan Ad., Skarba, Pavlina, Kuzma, Hašuľ (Dzurovej, Ferko, Čižmár, Halagan, Kudravý)

Tréner M. Lukáč:

"Slovan odohral opäť výborný zápas, ale tentokrát aj efektívny a hlavne trojbodový. Prvý polčas patril beľanom, už v 8.min. otvoril skóre Hašuľ, keď po skvelom vysunutí Tona Lojana obstrelil brankára k bližšej tyčke. V 16. min. zabojoval Kuzma, utiekol po pravej strane a naservíroval loptu voľnému Hašuľovi a ten nedal opäť šancu domácemu brankárovi, keď umiestnil k ľavej žrdi 0:2. V 20. min. sa parádne uvoľnil v 16-ke Pavlina, vypálil z 8 metrov, avšak strela len tesne minula bránu. V 34. min. bol faulovaný v pokutovom území Kuzma, loptu si zobral Hašuľ a zavŕšil hattrick, keď brankara poslal na opačnú stranu 0:3. V 40. min. vyšla pekná akcia aj domácim, avšak Slovan zachránilo brvno a loptu následne upratal Hišem. V 42. min. prišla najkrajšia akcia zápasu, keď Lajtár vysunul Kuzmu, ten sklepol Tonovi Lojanovi a ten vysunul kolmou loptou Kuzmu, ktorý sa rútil sám na domáceho brankára, avšak trafil len bočnú sieť. Druhý polčas začali domáci náporom, Slovan mal aj šťastie, keď viacero striel a hlavičiek minulo priestor brány. Najväčšiu šancu mali domáci v 81. min., keď Maliňákovi vypadla rotovaná strela, ale dorážku bravúrne zlikvidoval. Hostia umne podržali loptu a zaslúžene si vezú 3 body od veľmi kvalitného súpera."