Dorast s ďalším bodom

III. liga ŠD dorast

TJ Slovan Belá n/Cir. - Bard. N. Ves 4:4

P.Sopko:

" Zápas ako na kolotoči by sa dalo povedať, kto nevidel tak neuverí. Chlapci sa pustili do súpera hneď od začiatku nabudení predošlou výhrou. Už v 3 min. to vyskúšal z diaľky Suško ale mieril vedľa. V 5 min. to ten istý hráč skúšal znova ale opäť netrafil bránu no v 11 min. po jeho treťom pokuse zahrávali domáci roh a Telvák z rohu prekvapil všetkých aj brankára hostí 1:0. A to ešte v 15 min.Gnip zahodil tutovku keď nepremenil nájazd na brankára.Tento gól ale nakopol hostí, ktorí rýchlo otočli skóre na 1:2 do polčasu. Po prestávke chalpci znova zatlačili na súpera a v 55 min. vyrovnal Lecký po dorážke zo štandardky. No stačili dve chybičky obrany a dostali sme úder do kolien 2:4. Dlho to vyzeralo že stratíme všetky body kedže šance Gnipa a Leckého ostali bez gólu, chlapci ale bojovali a prichádzali aj šance a hlavne tlak na súpera aby sme vyrovnali. V 81 min. dostal prihrávku do behu Gnip a konečne skóroval 3:4 lobom ponad brankára hostí.
V 84 min. Lecký svojim druhým gólom stanovil konečnú remízu 4:4. Chlapci ale bojovali až do konca lebo chceli vyhrať no šance sme už nepremenili a času bolo málo. Chcem poďakovať chlapcom že ukázali bojovnosť a nezlomnosť".

Zostava: Piško J.- Lukáč, Karľa, Kováč, Piško T. - Telvák, Dráb, Zboraj, Suško - Gnip,