Dorast konečne bodoval

III. liga ŠD dorast:

TJ Slovan Belá n/C - TJ Družstevník Osikov 2:0(0:0)

P. Sopko:
"V prvom polčase sa hral vcelku prekopávaný futbal hlavne zo strany hostí a naši sa tomu prispôsobili čo do 20 min. neprinieslo žiadne šance ani vzrušenie pred oboma bránkami. Potom však prišli kombinácie domácich keď v 30 min. po ľavej strane potiahol Gnip a krížny center v šestnástke dobehol Lecký ale brankár hostí vytesnil loptu na roh. Potom ešte v 35 min. po štandardke Zboraja hlavičkoval Dráb ale jeho slabú hlavičku zneškodil brankár hostí. Hostia pohrozili len dvoma brejkmi ktoré naša obrana na čele s brankárom Piškom poľahky zneškodnili. Do druhého polčasu chlapci vybehli so snahou konečne skórovať a tomu prispôsobili hru po zemi pričom začali narastať aj šance. Najprv v 55 min. Gnip tesne minul krížnou strelou bránu. V 58 min. potom Hrabčák v brejku nezakončil presne no v 61 min. to už po nákope do brejku vyšlo a Gnip otvoril skóre 1:0. V 70 min. po chybe hostí v šestnástke a slabom odkope sa dostal k lopte Zboraj a z uhla prestrelil brankára Osikova. Hostia opäť pohrozili dvoma brejkmi ale zakončenie z ich strany bolo žalostné, takže po dlhom čase sa chlapcom podarilo si dokázať že vedia hrať a aj vyhrať."