Dorast III. liga ŠD:

TJ Slovan Belá n/C - FK Gerlachov 2:0
Slovan: Kováč, Hrabčák, Lukáč, Telvák, Gnip, Zboraj, Suško, Piško, Karľa, Lecký, Hašuľ (Bohuš).

Góly: Zboraj, Suško.

"Po nepriaznivých výsledkoch hlavne zo zápasov vonku sa ukázalo aká je sila hrať doma. Chlapci zabrali hneď od začiatku ked už v 4 min. nevyšla tutovka K. Gnipa, ktorá skočila na brvne. Do 10 min. sme mali 6 striel na bránku čo nebolo za 4 kolá vonku dohromady. Gól visel vo vzduchu, keď pred prestávkou z nevinnej štandardnej situácie od polovice ihriska Zboraj poslal center na bránu a brankár hostí evidentne podcenil situáciu, 1:0 pre domácich. Do druhého polčasu chlapci vybehli so snahou prikrášliť výsledok. Napokon sa to podarilo Suškovi po prieniku a strelou z hranice šestnástky prestrelil brankára a upravil na 2:0 . Poďakovanie patrí všetkým chlapcom za predvedený výkon a predvedenú hru keď ukázali že vedia hrať čo im pomôže do ďalších bojov."