Dorast III. liga ŠD

TJ Slovan Belá n/C - Spartak Brekov 1:7(0:2)

Slovan : Piško J. - Lukáč, Karľa, Kováč, Piško T., Dadu, Hrabčák, Gnip K.,Telvák
Tréner P. Sopko:
"Už obohratá pesnička 9-tich chlapcov tentoraz do polčasu síce prehrávala 0:2 ale ukázala že nechce pustiť kožu doma len tak a nepremené tutovky Hrabčáka no hlavne Gnipa , ktorý zoči voči brankárovi nepochodil asi od prekvapenia že obrana hostí ho nezastavila . V druhom polčase sa začal prejavovať hendicap o 2 hráčov menej a chlapci začali robiť chyby čo sa paradoxne odzrkadlilo každých 8 min. inkasovaným gólom , čo bolo spôsobené tým že aj napriek nepriaznivému stavu chceli hrať a dať gól . Ten sa napokon podaril po dlhom nákope Piška J. kde obrana hostí podcenila situáciu a Gnip priamym ťahom na bránu tentoraz nezaváhal. Ostáva sa zamyslieť kam speje mládežnícky futbal ak ani doma nie je záujem prisť a pomôcť kamarátom-spoluhráčom?????"