Bronzová priečka pre Slovan

TJ Slovan Belá n/Cir. - TJ Jasenov 1:1(1:1)

Gól: Hašuľ

Slovan: Maliňák, Karľa, Lajtár, Halagan, Lojan Ad., Lojan An., Skarba, Kirňak, Hašuľ, Lukáč, Pavlina (Čižmár)

Slovan skončil napokon na bronzovej priečke, pričom natiahol sériu bez prehry na  9 zápasov.

Hostia sa prezentovali už v prvej minúte strelou Labika z uhla, ktorú Maliňák vytlačil na roh. V 12 min. Slovan nevyužil vyloženú šancu, keď po prihrávke Pavlinu Hašuľ prestrelil odkrytú bránu Jasenova. V 23 min. hosťujúci Myšľan po zemi vyskúšal Maliňáka. V 25 min. predviedol peknú prihrávku Lojan Anton do uličky pre Kirňáka no gólman Jasenova zakončenie vyrazil. Hostia odpovedali strelou nad v 34 min. z nohy Myšľana. Po občerstvení unikol po pravej strane Skarba a Hašuľ doklepol na 1:0. Vyrovnanie Jasenova prišlo v 43 min. keď rýchly Harakaľ unikol a z uhla presne namieril k žrdi. V druhom polčase už góly nepadli, keď viacero akcii skončilo ofsajdom. V úvode mieril Lojan Anton nad. V 52 min. tak isto skončil aj pokus Kirňaka a v 57 min. tečovaná strela Lojana Antona skončila taktiež vedľa. V 67 min.  Karľa po rohu hlavou mimo a rovnako tak aj Lojan o dve minúty neskôr. Hostia mohli rozhodnúť v 86 min. no strela skončila na žrdi beľanskej brány.

Za výkony v tejto sezóne si Slovan zaslúži veľké uznanie, keď po zlom úvode(posledné miesto po piatom kole) naštartoval svojimi výkonmi ako nováčik súťaže skvelým záverom futbalovú eufóriu v Belej nad Cirochou. Ako povedal aj tréner M. Lukáč: "Kto by povedal pred začiatkom súťaže, že v poslednom kole budeme hrať o víťazstvo v V. lige?" Chlapci ĎAKUJEME!!!