Body zostali doma

IV.liga ŠD dorast:

TJ Slovan Belá n/Cir.- TJ Poľana Šiba 3:1

P. Sopko:

"Po zbabranom zápase v Medzilaborciach chlapci chceli doma odčiniť prehru a od začiatku chceli ukázať, že vedia hrať aj pod tlakom, čo jasne a presne prišlo od 5 min. kedy po faule Kováča kopali hostia penaltu a úspešne 0:1. Od tej chvíle sme však prepli na druhý stupeň a začali si vytvárať šance. V 10 min. Suško skúsil ďalekonosnú strelu ale vysoko prestrelil. Potom v 15 min. po rohu slabo zakončil T.Lukáč. Po striedaní Piška T. kvôli zraneniu prišla štandardka v 25 min a to sa už Suško nepomýlil, keď z 20 metrov napálil loptu k žrdi a tá skončila v sieti  1:1. Po druhom vynútenom striedaní Zboraja (tiež kvôli zraneniu) sme ešte viac pritlačili a v 43 min. po rohu J.R.Hašuľa znova Suško vyskočil a len tak pohladil loptu, ktorá na prekvapenie všetkých aj brankára hostí skončila v bráne 2:1. V druhom polčase chceli chlapci potvrdiť dominanciu a šance Lukáča T. a Andrejčíka volali po góle no ten prišiel až v 64 min. a znova po štandardke, keď J.R.Hašul z 25 metrov trafil cez múr až do brány 3:1. V 67 min. po striedaniach znova vynútených prišlo k útlmu a 10 minút nás súper pritlačil, ale obrana fungovala dobre na čele s D. Lukáčom a Paprčkom. Od 77 min sme znova zabrali a 4 tutovky, ktoré spálil T. Lukáč mohli zaklincovať súpera, ktorý ešte prišiel o hráča po druhej žltej karte.  V závere ešte mohli skórovať Tais a Hišem no jeden zakončil slabo a druhému loptu pred bránou tečoval vlastný spoluhráč. Na záver musím dodať, že súper dnes došiel v bojovej nálede čo bolo patrične vidieť, keď niekoľkokrát slovne napádali fanúšikov namiesto venovaniu sa hre."

Slovan: Piško J. - D.Lukáč, Paprčka, Kováč(67 Tais), Piško T.(21 Lecký) - Hašuľ, Zboraj(33Piško D.), Suško, Hišem - T.Lukáč, Andrejčík(67 Derenin).