Zostava-M.Diňa(Gdovičin)-Nacko,M.Hašuľ st.,Karľa,Škutka-J.Marinič,M.Marinič,M.Haburaj,D.Gnip-
A.Kudravý,Kepič(D.Haburaj,Lojan,M.Hašuľ ml.,)

Hlas trénera-Avizoval som zmeny v zostave a oproti hanebnému výkonu v Jasenove som vymenil
5 hráčov základnej zostavy a upozorňoval som aj ostatných,že ak zopakujú podobný výkon hrať nemusia
ani oni.Od začiatku sme diktovali tempo hry súpera sme zatlačili len tá koncovka priam žalostná.V
30.minúte bolo 13-0 na rohy lenže futbal sa hrá na góly podcenili sme jednu štandardku a hostia sa
mohli ujať vedenia,ale ustáli sme to a ranou na konci polčasu šli do šatne s vedením 1-0. V druhom
dejstve sa opäť chlapci zahrýzli z čoho vyplinul konečný rezultát 4-0.Výsledok teší hra ok dalo sa na to
pozerať pochvala je na mieste,ale som zvedavý či konečne dokážeme niečo podobné predviesť aj na