Zostava:Ľ.Maliňák-V.Diňa,Š.Dunaj,D.Vajda,M.Prislupčák,D.Brečka

M.Holovka,A.Lojan,J.Kudravý,L.Hreha,R.Čižmár

(P.Dzurovej,M.Legemza,J.Ondík)

Vynikol:Holovka

Naši začali pozornou obranou z ktorej vyrážali do nebezpečných brejkov.Po takýchto aj skórovali.Najprv sa predral do šestnástky Holovka 1:0 a potom po peknej akcii Lojana a Brečku doklepol Čižmár 2:0.Domáci potom ožili k čomu im pomohlo niekoľko priamych kopov, no ani jeden sa neujal a to zásluhou obrany alebo Maliňáka.Aj úvod druhého polčasu domáci začali lepšie a podarilo sa im znížiť,keď loptu neudržal Maliňák.No naši opäť nebezpečne podkurovali a po príchode Dzuroveja a jeho prihrávke obišiel Čižmár aj brankára a bolo to znova o dva góly.Zníženie prišlo po diskutabilnom góle domácich z priameho kopu,keď čiarový signalizoval ofsajd no hlavný gól uznal.Snaha domácich s nakopávanými loptami však remízu nepriniesla naopak Holovka sa pohral s domácou obranou a upravil gólový účet zápasu.

Hlas trénera:" V tomto zápase chlapci dokázali, že sa vedia pobiť o dobrý výsledok. Úvodné minúty ich pozitívne " nabudili " a po strelených góloch bolo vidieť odhodlanie získať body na ihrisku súpera. Som rád, že napriek rôznym iným vplyvom dotiahli zápas do úspešného konca. Pochvalu si zaslúži celý kolektív vrátane lavičky, z jednotlivcov chcem vyzdvihnúť najmä M. Holovku, Š. Dunaja a L. Hrehu.