5.kolo

Slovan Belá st. : Dlhé st.  7:0 (5:0) - Telvák 2, Burik V. 2. Burda, Suško, Kováč

zostava: Kopťár Marek - Burik Viliam ml., Burk Viliam st., Burik Daniel, Haburaj Marek- Vaško Branislav, Burda Pavol, Lojan Patrik- Telvák Dávid, Suško Kamil, Kováč Jakub      striedali: Hrežik, Čochráč, Burik R., Fedič

Hlas trénera: Do zápasu sme vstupili oslabení bez nášho kapitána Karľu, ktorý nastúpil za dorast, ale na hre to nebolo badať. Chlapci sa s chuťou pustili do súpera a hlavne Telvák a Kováč zamestnávali obranu hostí. Do polčasu sme si vypracovali množstvo šancí, ale v sieti skončilo iba päť lôpt. Chlapci pekne kombinovali a po prestávke pridali ešte dva góly. Výborný výkon a vysoké víťazstvo nás vynieslo do čela tabuľky.