5.kolo

Slovan Belá - Papín 3:1(1:0)

Góly:Kepič,Hašuľ M.2

Zostava:Diňa M-Hašuľ M,Burik M,Škutka M,Nacko P,Marinič J,Marinič M,Gnip D,Lojan D,Haburaj D,Kepič J(Gdovičin,Kováč)

Napriek administratívnym problémom s registračkami kvôli ktorým nemohlo hrať 6 hráčov základnej zostavy dokázali náhradnici zastúpiť svojich spoluhráčov a vyhrali nad nováčikom súťaže.

Hneď v úvode Slovan Belá začal náporom a výsledkom boli dve šance Mariniča,nastrelená tyč D.Gnipa a šanca Kepiča,ktorý prehodil brankára ale aj bránu hostí.Potom Lojan hlavou tesne minul a hostia odpovedali strelou z diaľky po ktorej mal Diňa problémy.V 25 min.hostia pohrozili strelou tesne nad.Ďalšie šance Slovana mal na svedomí agilný Kepič.Prvú v 32 min.využil a z uhla presne namieril 1:0.Potom v 38 min.namieril vedľa a o tri minúty obohral aj brankára ale bránu netrafil.

V druhom polčase však hostia hneď v úvode znížili po rohu.Slovan odpovedal šancou Mariniča vedľa a potom v 52.min Nacko nastrelil tyč hlavou a vzápätí Kepič po úniku pálil nad.V 67 min. pohrozili hostia strelou spoza 16-ky.Hra sa ukľudnila a pre hostí to bolo udržiavanie výsledku.Belá sa s tým nechcela zmieriť a naďalej dobýjala bránku hostí.V 76 min. pálil znovu Kepič nad a hneď vzápätí prišlo naklonenie váh na Slovanistickú stranu,keď po nastrelenej tyči dorážku zúžitkoval Hašuľ.O minútu ešte pálil Marinič vedľa no potom prišiel skrat Kepiča a červená karta za udretie hráča bola hanbou nášho výkonu...V nadstavenom čase Belá prikrášlila výsledok dvojgólovým strelcom Hašuľom 3:1 a hostia ešte odpovedali nepremenenou šancou.

Hlas trénera-Vedeli sme čo nás čaká nebezpečný nováčik ma hru postavenú na veľmi šikovnom
Horodníkovi úspech viedol len ak ho vymažeme to mal na starosti J.Marinič až na jeden moment
sa svojej úlohy zhostil veľmi dobre.My sme mali obrovské množstvo šancí zahodili sme ja nemožné
až na nás vykúpil slávnostný strelec M.Hašuľ ml..Vyhrali sme zaslúžene chlapcom nemám čo
vytknúť,ale nahnevali ma tým,že sa nechali zbytočne vytáčať posobili dosť podráždene určite budeme
mať pohovor z D.Gnipom a J.Kepičom boli to zbytočné skraty,sankciovalo nás vedenie s čím plne
súhlasím,ale musím sa Jakuba zastať veľa ľudí ho prehnane zatracuje urobil hlúposť on to ľutuje
čaká ho trest,ale ved aj nie taký slávny futbalisti v zložitej situácie urobil veľa skratov a nie také,ale aj
oveľa horšie.Veľmi rýchlo ste zabudli milí fanušíkovia,že ten istý Jakub Kepič dal 15 gólov v minulej
sezóne ,ja priznávam ma krízu,ale jeho to tiež trápi pevne verím,že sa z toho poučí a po treste bude
to ten starý dobrý a hlavne golový Jakub....