Š.Michaľany - Slovan Belá

5:3(2:1)

Góly:Bednár 2,D.Gnip

Zostava:S.Haburaj-Nacko,Pristaš,M.Haburaj,D.Burik-Bednar,J.Marinič,M.Marinič,D.Gnip-Kepič,A.Kudravý(Skutka,D.Haburaj)

Šláger kola od úvodu mal svoju kvalitu domáci mali skvelý nástup hostí doslovne zvierali,ale paradoxne Kudravý utiekol naservíroval prihrávku Gnipovi a ten nezadržateľne skóroval 0-1.Domáci sa dostali do kŕča gól ich zaskočil no pozviechali sa veľmi prísnou penaltou 1-1. To ich povzbudilo a hneď z ďalšieho protiútoku sa ujali vedenia 2-1.Ďalej držali beľanov na dištanc,ale Gnip uniká domáci ho zastavujú identická situácia ako na opačnej strane no rozhodca mlčí.Hostia idú do prečislenia 4-2 rozhodca ukončuje prvý polčas.Druhé dejstvo je opäť v réžií šarišanov zvyšujú na 3-1 po peknej individuálnej akcii.To však už dvíha zástavu Belej Bednár 3-2. Domáci znervózneli naopak hostia v tejto fáze hry zahadzujú dve dobré šance no kanoniér Bednár po perfektnom rohu Gnipa nekopromisne hlavou vyrovnáva na 3-3.Domáci všetky sily vrhajú do útoku vabank im vychádza dávajú gól z veľmi spornej penalty 4-3. Potom hostia uz riskujú a je to 5-3.Zápas prevýšil úroveň 4. ligy dorasteneckej obe mužstvá budú hrať určite o špicu.

Hlas trénera:Domáci majú veľmi dobré mužstvo určite by sa nestratili ani v 3 lige.Dali sme prvý gól ale hra boli slabá z našej strany hrať sme začali až za stavu 1-3 v náš  nesprospech vyrovnali sme no o  body nás obrali obrovské chyby našich kľúčových hráčov a neskutočné verdikty rozhodcu. Jednoznačne zápas pokazil pretože penalty boli veľmi sporné. Načo je v pravidlách,za striedanie sa pridáva 30s dnes bolo 5 plus ošetrovavania no nadstavené minúty boli dve.  Po tomto stretnutí vážne uvažujem že nebudem pokračovať v práci trénera. Domácim blahoželám k viťazstvu my ideme ďalej.