Zostava:Maliňák Ľ. - Gnip.M,Príslupčák M,Kudravý J,Legemza M,

Holovka M,Šimon P,Vajda D,Hreha L,Lojan A,Čižmár R,

(Vajda J,Dzurovej P,Brečka D)

Rozhodovali:Počatko - Bochnovič,Leferovič

Začali sme nervózne a preto hostia odolávali a aj podkúrili strelou z hranice šestnástky no Maliňák sa vyznamenal.Z tejto situácie nám pomohla chyba hosťujúceho brankára,ktorú potrestal Čižmár.Zakrátko pridal aj druhý gól po rýchlej akcii.Hostia mali šancu znížiť z pokutového kopu no náš brankár ich vychytal.P.Šimon potom z jedenástky po ruke hostí zvýšil na 3:0.V závere polčasu však skórovali aj hostia po chybe nášho brankára.Hneď v úvode druhého polčasu nás hostia zaskočili výstavnou strelou a už to bolo iba o gól.Hostia sa osmelili a po skrumáži v našej šestnástke mohli aj vyrovnať.Poistku však pridal znova R.Čižmár,keď najprv trafil brvno a potom sa už zblízka nemýlil.V závere ešte nevyužil svoju šancu Hreha.

V. Liga SV (dospelí) 3. kolo 8.8.2010 o 16.30 hod.:

Seč. Polianka – Stakčín 2:0, Vechec – Zámutov 3:0, Čierne – Soľ 3:0, Humenné – Udavské 0:2, Belá – Holčíkovce 4:2, Jasenov – Radvaň 3:1, Kalnište – Ubľa 3:2, Kamenica - Sačurov 1:1.