Slovan Belá n/Cir.- Zubné 6:0(5:0)

Góly:R.Čižmár 3, Hreha, Lojan, Kudravý

Zostava: Maliňák (Dzurovej) - Prislupčák, Vajda, Lojan B., Gnip - Skakun, Hreha, Lojan A, Ľonc, Čižmár, Kudravý
Striedali: Regula, Cenkner

Od úvodu sa domáci pustili do útoku a už v v 2. min rozvlnil hosťujúcu sieť Čižmár. O pár minút sa situácia zopakovala a Hreha krásnou strelou upravil na na 2:0. Domáci v ataku neprestali a do prestávky premenili ešte tri gólove šance, hlavne Čižmár, ktorý sa prezentoval hetrikom a  Lojan, ktorý po peknej prihrávkej od Hrehu prestrelil Burika, ktorý aj napriek bravúrným zákrokom držal hostí od poltucotvého výsledku v prvom polčase. V druhom polčase sa hra ukľudnila a domáci z množstva šancí dokázali premeniť iba jednu zásluhou Kudravého. Ostatné šance ostali nevyužité a tak sa lider tešil z ďalšieho víťazstva.