19.kolo

Slovan Belá - Kamenica n/C. 2:1  (1:0)

Góly: Kudravý, Hišem

Slovan: Maliňák-Vajda,Haburaj,Šimon,Karľa,Čižmár, Pavlina, Haburaj, Kudravý, Hišem,Lojan(Gnip D.Haburaj. D)

Derby zápas mužstiev od Cirochy sa začal lepšie pre hostí, keď hneď v úvode kapitán hostí Skarba pálil z päťky nad. Potom však prišla hluchá 20- minútovkka v ktorej sa nezrodili žiadne šance ale tvrdé zákroky z oboch strán. V 25 min. však už prišlo vedenie domáceho Slovana, keď po rohu sa v šestnástke presadil Kudravý. Záver patril znova domácim po hlavičke Diňu tesne nad.

Druhý polčas sa začal kúskovaním hry, keď obe mužstvá si boli vedomé dôležitosti zápasu. Najprv sa osmelil Slovan no strela Karľu skončila vedľa. Potom však prišlo vylúčenie Kudravého v 66.min. po druhej ŽK a dráma bola na spadnutie. No domáci to nevzdávali a v 70 min. pálil Čižmár nad. Hostia sa dočkali penalty v 71 min. a to po ruke v šestnástke. Skarba sa nemýlil 1:1. Oslabení domáci však o tri minúty jedenástkovú šancu premenili aj na opačnej  strane a to po faule na Lojana keď víťazný gól Slovana strelil Hišem.