18.kolo

25.04.2014 10:38

Kochanovce - Slovan Belá 4:1(0:1)

Gól: Lojan

Slovan: Haburaj Š.  - Diňa V., Haburaj M., Dunaj, Šimon, Vajda D., Lojan, Kudravý, Pavlina, Čižmár, Hišem L.(Gnip D., Haburaj D., Marinič)

Na pôde lídra sme začali aktívne a v prvom polčase sme diktovali tempo zápasu. Prvé šance mal Kudravý, ktorý sa dvakrát pokúšal o strelu a to nad bránu domácich. Potom sa dobrým uvoľnením a centrom prezentoval Hišem no Čižmárovú hlavičku bravúrne vychytal domáci brankár. Po ďalšej akcii Čižmára však už Lojan presne k žrdi načal skóre. Domáci prebrali iniciatívu no šance nepribudli okrem strely Murinčáka vedľa. Slovan si potom vypracoval z pravej strany sériu priamych kopov no ani z jedného bránu domácich neohrozil. Kanoniér domácich Sima sa dostal k slovu až v závere polčasu no vysoko prestrelil.

Očakávaný nástup "domácich"v druhom polčase prišiel a Slovan na to nedokázal zareagovať. Najprv prišiel faul Diňu pred šestnástkou po ktorom z priameho kopu peknou strelou vyrovnal Šimai. Belá sa ešte osmelila keď po akcii Kudravého Čižmár pálil vedľa no to bolo všetko. Ďalší zo Šimajovcov priklonil strelou zblízka pod brvno misky váh na stranu Kochanoviec. Nešťastný zásah hlavou Martina Haburaja znamenal v 69. min. už dvojgólové vedenie domácich. Slovan už hral vabank no odvrátilo sa od neho aj šťastie keď Kudravého strela skončila na brvne. Bodku za stretnutím dal Murinčák strelou k tyči.