17.kolo

15.04.2014 10:47

Slovan Belá - Bystré 3:1(2:0)

Očakávaný zápas Slovana po výhre v Breznici priniesol zaujímavý zápas. Ešte ani kamera nenaštartovala a už domáci Čižmár po rohu a strele otvoril skóre. Potom už však začali mužstvá s precíznou obranou a hra veľa vzruchu nepriniesla. Hostia vedeli loptu podržať no do šancí sa nedostávali. V 19 min. domáci Lojan pálil nad a v 25 min. ho napodobnil Pavlina, ktorý hneď  nato zahodil šancu , ktorú mu zlikvidoval hosťujúci brankár. Zvýšenie náskoku Slovana prišlo v 35 min. po priamom kope Lojana a peknej hlavičke Hišema. Už o minútu mohlo byť vedenie vyššie nebyť zákroku gólmana hostí nohami po strele Čižmára.

Druhý polčas začali hostia lepšie. Naďalej pokračovali v držaní lopty a vypracovali si aj strelu nad v podaní Komára.Tento hráč potom vykresal aj šancu na dobrý výsledok, keď pod brvno zavesil v 59 min. No hra vabank sa hosťom nedarila a pozorná obrana domácich ich do vyrovnania nepustila. Naopak v závere sa peknou strelou spoza šestnástky presadil Kudravý a spečatil tak zaslúžené víťazstvo Belej.

Góly: Čižmár(2), Hišem(36),Kudravý(84)

Slovan: Maliňák - Diňa, Čižmár, Pavlina, Dunaj, Haburaj M.,Lojan, Kudravý, Šimon, Vajda D., Hišem L.(Haburaj D.,Karľa,Gnip D.)