Góly: D.Haburaj 2,Lojan,Gnip,Bednár,Burda,Gdovičin

Zostava- M.Diňa-Karľa,M.Haburaj,Bednár,V.Burik-Burda,

D.Lojan,D.Haburaj,Jo.Gnip-Gdovičin,

A.Kudravý(Kopťár,Rebič,Fedič)

Hlas trénera:"Úvod ako z rozprávky 20 min.4:0 fantázia,odohrali sme super polčas.Polčas 6:0 bol
skvelý no prestávka nám uškodila,prišlo uspokojenie poľavenie a súper ukončil Diňovú sériu(240 minút
bez gólu)čomu predchádzalo naše zbytočné vylúčenie.Ale s desiatimi sme jasne dominovali a diktovali
tempo zápasu hoci sme sa už len raz gólovo presadili. Boli tam dobré veci a mám radosť z toho,že sme
si dobre zatrénovali. S takým súperom sa nesmieme a ani sa nechceme rovnať,pri všetkej úcte k súperovi
boli vidno,že hostia takmer vôbec netrénujú. O týždeň derby... škoda,že nám vypadol M.Haburaj pre
vylúčenie. Bol to z jeho strany zbytočný faul,ale dá sa to pochopiť, chlapec má 16 rokov chcel veľmi
udržať nulu pre brankára,ale pri stave 6:0 pre nás mal inak reagovať. Hovorím veľká škoda chlapec bol
vo forme a je jedným z pilierov našej obrany,ale aj bez neho pevne verím,že uspejeme..."