10.kolo

Ladičkovce - Slovan Belá n/Cir 2:1(2:1)

Domáci začali náporom,prvých 10 min.nepustili hostí k lopte.Tí faulovali,z čoho rezultovali priame kopy.Po strele Š.Mažerika brankár vyrazil a P.Kuruc dokopával 1:0.Hostia hrozili brejkami.V 21 min.po chybe domácej obrany Pomykal vyrovnal.Domáci sa nevzdávali a dostali hostí pod tlak a v 24 min.Š.Hodor ml.z hranice 16-ky zvýšil.V 2 polčase hostia znervózneli,viac rečnili ako hrali...(zdroj Pod Vihorlatom)

Góly : 9.P.Kuruc,24 Š.Hodor ml. - 21.Pomykal

ŽK : Š.Hodor st.,Š.Bobaľa - P.Vajda,Čižmár,Hreha,Prislupčák

ČK : Vajda(po 2 ŽK),Dzurovej

R : Štefek

Diváci : 120

Slovan Belá n/C.:P.Dzurovej - Brečka,M.Prislupčák,D.Vajda,Dunaj,Gnip,Lojan,Hreha,Čižmár,Pomykal,

Dzurovej(Hajduk,Karľa,Haburaj)

Hodnotenie trénera : V daždivom počasí, sa hralo bábkové divadlo nie zo strany domácich hráčov, ale tzv. rozhodcu ,ktorý si pískal svoj zápas. Naši hráči  i napriek tomuto(indivíduu) dokázali vyrovnať, ba v druhom polčase i o 2 vylúčených sme mali viacero šancí, a preto treba poďakovať hráčom  za bojovný a statočný výkon a aj našej hrstke divákov, ktorí toto divadielko s nami sdieľali.