Žiaci starší aj mladší - skóre 18:0

Slovan Belá : Kamenica  10:0 (7:0)

góly: Kapuscinský Jakub 2, Burik René 2, Pipta Michal, Lojan Adam, Hašuľ Timotej, Ondík Erik, Čochráč Jakub, Gnip Kristián
zostava: Tomáš Branislav - Ľonc Samuel, Lojan Matúš, Holodňák Adrián, Kováč Martin- Vaško Branislav, Burik René, Pipta Michal- Lojan Adam, Hašuľ Timotej, Kapuscinský Jakub    striedali: Gnip Blažej, Čochráč Samuel, Čochráč Jakub, Hudáček Lukáš, Valalský Adam, Gnip Kristián, Dráb Adrián, Ondík Erik, Dolanský Filip
Hlas trénera: Zápas v Papíne nás poučil, že súpera neradno podceňovať a tak sme sa pustili schuti do Kamenice. Polčasových 7:0 hovorí jasnou rečou. V polčasovom prestriedaní nápor neprestával a náhradníci pridali ďalšie tri góly. Pre súpera v boji o titul z Jasenova jasný odkaz, že to s prvenstvom myslíme vážne.

Slovan Belá ml : Kamenica ml.  8:0 (4:0)

góly: Čopík Andrej 4, Telvák Dominik, Štutika Benjamín, Karľa Marek, Gnip Maroš
zostava: Piško Jakub, Kováč Adam - Hrabčák Adam, Hašuľ Radoslav, Suško Branislav, Karľa Marek, Štutika Benjamín, Telvák Dávid, Gnip Adam, Zboraj Jozef, Bohuš Lucián, Čopík Andrej, Petro Jakub, Gnip Maroš, Bednár Martin, Barna Oliver
Hlas trénera D. Gnip: Čakal nás prvý zápas v tejto časti ktorého sa chlapci už nevedeli dočkať.To sa ukázalo aj na ihrisku, ked sme hosti nepustili prakticky k ničomu mali sme úplnú prevahu o čom hovorí aj konečne skóre. Chlapci sa snažili čo najviac strieľať a aj pekne kombinovali začo si zaslúžia pochvalu.