Medzinárodný futbalový turnaj žiakov

 (3.10.2010)

Výsledky: TJ Slovan Belá - Orly Sanok najmladší         5:1

                          Orly Sanok - FK Kamenica                      3:1

                   TJ Slovan Belá - FK Kamenica                      1:0

                      FK Kamenica - Orly Sanok najml.               3:2

                   TJ Slovan Belá - Orly Sanok                           5:1

Poradie : 1. TJ Slovan Belá   2. FK Kamenica  3. Orly Sanok  4. Orly Sanok najml.

 

Za tento turnaj chcem poďakovať nášmu reprezentantovi Jankovi Muchovi, ktorý finančne prispel , ďalej Obci, že nám umožnila využiť multifunkčné ihrisko, CZŠ Belá a TJ Slovan Belá, ktorí mali nemalú zásluhu na tomto podujatí. Ďakujeme!

Medzinárodný futbalový turnaj ml.žiakov

Minifutbal ml.žiakov o pohár starostu obce

2. ročník 2010 

Slovan Belá ,  Kamenica n/Cir.,ZŠ POH Snina

Belá - Kamenica  4:1  - Hašuľ, Dráb, Gnip,Vaško
Kamenica - Snina 4:2
Belá - Snina 4:3 - Sabo 3, Vaško

mladší : Belá - Kamenica 2:1 - Suško

poradie (3 a 4. ročník) :  1. Belá 2. Kamenica 3. ZŠ POH Snina
poradie (1. a 2. ročník) : 1. Belá  2. Kamenica

najlepší hráči Belej : Vaško Branislav, Suško Branislav

 

1. ročník 2009 

Slovan Belá n/Cir,  Kamenica n/Cir, Modrá n/Cir, Stakčín, Dlhé n/Cir.

skupina A:  Stakčín : Dlhé n/Cir               6:4

skupina B:       Belá : Modrá n/Cir            8:3

         Kamenica n/Cir : Modrá n/Cir            6:3

                           Belá : Kamenica  n/Cir     7:3

 

Slovan Belá n/Cir.: Gnip Jakub, Suško Kamil, Karľa Dávid, Haburaj Dominik, Bednár Martin, Ľoch Stanislav, Haburaj Marek, Burík Viliam, Gnip Jozef, Žiga Kristián, Burda Pavol, Pristaš Vincent, Burík Daniel, Hreha Jakub.

o 3. miesto :  Dlhé : Kamenica   1:3

finále:              Belá : Stakčín        5:6

najlepší strelec : Haburaj Dominik (Belá)

najlepší hráč :  Mandzák Matej  (Stakčín)

najlepší brankár : Burda Alex (Kamenica)

 

Minifutbal ml. žiaci -1.ročník

Minifutbal najmladších žiakov

 

Účastníci : Slovan Belá n/Cir, FK Kamenica, Orly Sanok (Poľsko)

Výsledky:   Belá : Sanok   4:4

                   Kamenica : Belá  4:2

                   Sanok : Kamenica  4:1

Poradie: 1. Orly Sanok

                2. FK Kamenica

                3. Slovan Belá n/Cir.

Slovan Belá n/Cir.: Burík Patrik, Holodňák Adrián, Špuntová Dorota, Sabo Sebastián, Čochráč Jakub, Gnip Maroš, Gnip Kristán, Štutika Benjamin, Suško Branislav, Karľa Marek, Petro Jakub, Pavlisko Dominik, Čopík Andrej, Bednár Martin, Soloninka Samuel, Valalský Adam

Minifutbal najmladších žiakov