BELA CUP -  turnaj žiakov              

ROK 2007   

TJ Slovan Belá n/Cir, FK Kamenica n/Cir, TJ Vihorlat Zemplínske Hámre 

Výsledky:    Belá - Kamenica 1:0, Kamenica - Z Hámre 1:3, Belá - Z Hámre  1:1 (pokutové kopy  4:1) 

Tabuľka:    1. Belá nad Cirochou                                
                  2. Zemplínske Hámre
                  3. Kamenica nad Cirochou

Najlepší strelec : Jakub Max (Z Hámre),

Najlepší hráč:      Dominik Bednár (Belá n/C),

Najlepší brankár: Peter Dobda (Kamenica n/C)     

                                                          

ROK 2008 -  1. ročník 

TJ Slovan Belá n/Cir, TJ Vihorlat Z.Hámre, MFK Snina, FK Kamenica n/Cir

Výsledky:  Snina - Z. Hámre   2:1, Belá - Kamenica   3:1

o 3. miesto:   Z. Hámre - Kamenica   2:3

       finále :   Snina - Belá     0:1

Najlepší strelec:   Martin Koc (Kamenica)

Najlepší hráč:      Dávid Gnip (Belá)

Najlepší brankár: Tomáš Magúr (Z. Hámre)

 

ROK 2009 - 2. ročník 

TJ Slovan Belá n/Cir , MFK Snina , FK Kamenica n/Cir, TJ Slovan Nižná Šebastová 

Výsledky: Snina - N. Šebastová   4 : 2, Belá  - Kamenica  1 : 1    p.k  0:2 

o 3. miesto : Belá - N. Šebastová  3: 3   p.k  1:2

     finále:     Snina - Kamenica   3:0

Najlepší strelec:   Kudravý Andrej (Belá)

Najlepší hráč:      Hreha Marián (Snina)

Najlepší brankár: Dobda Peter (Kamenica)

ROK 2010 - 3. ročník

TJ Slovan Belá n/Cir , MFK Snina , FK Kamenica n/Cir, Družstevník Papín

Výsledky: Snina - Belá n/Cir.  1 : 2 (Semjon - Ľonc Jakub 2), Papín - Kamenica  3 : 0 ( Šváb 2, Macko)  

o 3. miesto :Snina - Kamenica 6 : 1 - Semjon 3, Haburaj, Svistún, Kepič  - Harvaník

     finále:     Belá n/Cir. - Papín   2 : 0    (Haburaj Dominik 2)

Najlepší brankár - Gdovičin Jozef (Belá)
Najlepší strelec - Semjon Dominik (Snina)
Najlepší hráč - Horodník Michal (Papín)

Zostava Belej: Gdovičín - Karľa, Hašuľ st., Gnip Jakub, Barna - Marinič, Bednár, Haburaj - Lojan, Krivjančín, Štofík
striedali: Gnip Matúš, Gnip Jozef, Kováč, Pristaš, Hašuľ ml., Rebič

ROK 2011 - 4. ročník 

TJ Slovan Belá, FK Kamenica, TJ  Kochanovce

Výsledky :  Slovan Belá - Kochanovce 6:0, Kamenica - Kochanovce 1:3,Slovan Belá  Kamenica 4:0

Poradie: 1. TJ Slovan Belá , 2. TJ Kochanovce, 3. FK Kamenica

ROK 2012 - 5. ročník 

TJ Slovan Belá, FK Kamenica, FK  Papín, Ohradzany

Výsledky:Kamenica - Ohradzany 1:0 (Lorenčík),Belá - Papín 4:1(Burik V,Hreha J,Telvák,Kováč J.-Cvik)

o tretie miesto:Papín - Ohradzany 2:1,Ondica,Andrejčík-Cholp

finále:Belá - Kamenica 4:0 (Karľa,Hreha,Kováč J.,Burik V.ml.)

najlepší brankár: Kopťar Marek (Belá n/Cir.), najlepší hráč: Vasilko Patrik (Kamenica), najlepší strelec: Kováč Jakub (Belá n/Cir.)

Zostava Belej : Kopťár Marek, Gič Dávid, Burik Daniel, Suško Kamil, Burik Viliam, Karľa David, Hreha Jakub, Burik Viliam ml., Vaško Branislav, Telvák Dávid, Kováč Jakub, Ľoch Stanislav, Fedič Dominik, Hrežik Dávid, Burda Pavol, Haburaj Marek, Burik René, Haburaj Stanislav, Dický Martin, Haburaj Samuel.

ROK 2013 - VI.ročník

TJ Družstevník Ohradzany, FK Kamenica a TJ Slovan Belá n/Cir.
Výsledky : Slovan Belá : Kamenica 3:2 (Burik V. 3), Kamenica : Ohradzany 0:0, Slovan Belá : Ohradzany 3:1 (Telvák, Burik V., Suško). Poradie: 1.TJ Slovan Belá nad Cirochou, 2. FK Kamenica 3. TJ Družstevník Ohradzany.
Najlepším strelcom sa stal domáci hráč Vilko Burik, najlepším brankárom sa stal Burda Alex z Kamenice a najlepším hráčom Kristián Otávka z Ohradzian.
V penaltovej súťaži mal  najpevnešie nervy Kapuscinský Jakub z Belej. Spestrením turnaja bol exhibičný zápas mladších dievčat Belej a Kamenice. Domáce hráčky zvíťazili 2:1 po góloch Burikovej Lenky a Kristíny Mandíkovej. Vydarené podujatie s peknou diváckou kulisou sa  ukončilo odovzdaním cien pre víťazné družstvá a jednotlivcov. Ceny odovzdal starosta obce p. Ján Vajda a Ing. Dušan Hančárik.
 

 

ROK 2014 - VII.ročník

Výsledky žiackeho turnaja: Snina U14 - TJ Družstevník Ohradzany 1:0, g.Kelemeca  M.

                                           Slovan Belá n/Cir. - TJ Družstevník Papín 4:2, g. Hašuľ T.3, Pipta M.- Čemsak 2

O tretie miesto: TJ Družstevník Ohradzany - TJ Družstevník Papín 0:1, g. Prochazka

Finále: Slovan Belá n/Cir. - Snina U14 1:1, g. Burik R.- Holub G. na penalty 1:3

Najlepší hráč: Plevka Matúš (MFK Snina)

Najlepší brankár:  Revák Ján (Ohradzany)

Najlepší strelec: Hašuľ Timotej (Slovan Belá) 3 góly

Výsledky dorasteneckého turnaja: TJ FK Jasenov - Humenné ml.dorast 2:1,g. Hodor, Čabák - Metiľ

                                                       Slovan Belá n/Cir. - Legionári Slovan Belá n/Cir. 2:2, na penalty  2:0

                                                                                         g.Hreha J., Svistún - Haburaj D., Karľa

O tretie miesto: Legionári Slovan Belá n/Cir.- Humenné ml.dorast 0:0, na penalty 2:0

Finále: Slovan Belá n/Cir. - TJ FK Jasenov 1:1,g.  Burik V. - Harakaľ, na penalty 4:3

Najlepší hráč: Harakaľ Richard (Jasenov)

Najlepší brankár: Surničin Kristián ( Humenné)

Najlepší strelec: Burik Viliam (Slovan Belá)

 

Belá Cup 1.ročník

Belá Cup 2.ročník

Belá Cup 3.ročník

Belá Cup 4.ročník

Belá Cup 5.ročník

Belá Cup 6.ročník

Belá Cup 7.ročník