Konečná tabuľka I.triedy 1999/2000

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Udavské 30 18 3 9 53:32 57
2 Dlhé n/C 30 15 4 11 45:33 49
3 Modra n/C 30 15 3 12 53:51 48
4 Papín 30 14 5 11 56:49 47
5 Koškovce 30 15 3 12 53:35 45
6 Vydraň 30 14 2 14 60:51 44
7 Rovné 30 14 2 14 49:46 44
8 V.Sitnica 30 12 7 11 59:48 43
9 Zb.Dlhé 30 13 4 13 52:43 43
10 Černina 30 13 4 13 54:58 43
11 Pakostov 30 14 1 15 46:62 43
12 Ulič 30 14 0 16 58:59 42
13 Borov 30 13 2 15 50:55 41
14 Lieskovec 30 10 7 13 56:52 37
15 Ubľa 30 9 5 16 36:59 32
16 Belá n/C 30 9 4 17 36:83 31

 

 

Výsledky zápasov v sezóne 1999/2000 

Kolo Domáci Hostia Výsledok Góly
1 Belá n/C Pakostov 4:2 J.ĽOnc,Marinič(11m),Škutka,Gerba
2 Borov Belá n/C 3:0  
3 Belá n/C Modra n/C 0:3 kontumácia
4 Belá n/C Ubľa 4:0 M.Marinič 2,Škutka,J.Marinič
5 Rovné Belá n/C 1:0  
6 Belá n/C Lieskovec 1:1 Ďurika
7 V.Sitnica Belá n/C 5:0  
8 Belá n/C Dlhé n/C 2:2 Piško(11m),Škutka
9 Koškovce Belá n/C 6:0  
10 Belá n/C Vydraň 3:2 vlastný,M.Marinič,Škutka
11 Černina Belá n/C 4:1 Gerba
12 Belá n/C Papín 2:1 Škutka,Piško
13 Udavské Belá n/C 3:0  
14 Belá n/C Ulič 3:1 Škutka 3
15 Zb.Dlhé Belá n/C 3:1 Piško(11m)
16 Pakostov Belá n/C 4:0  
17 Belá n/C Borov 4:1 T.Lojan,Piško,P.Hišem,Škutka(11m)
18 Belá n/C Rovné 2:1 Krivjančin,Piško
19 Lieskovec Belá n/C 4:1 Hišem(11m)
20 Belá n/C V.Sitnica 1:1 Piško
21 Dlhé n/C Belá n/C 1:0  
22 Belá n/C Koškovce 2:1 Hišem,Škutka
23 Vydraň Belá n/C 10:0 polčas skončil 2:0!!!
24 Belá n/C Černina 2:2 Piško,Škutka
25 Papín Belá n/C 3:0 kont.naši na zápas nenastúpili
26 Belá n/C Udavské 0:1  
27 Ulič Belá n/C 8:0 nedohrané-pokles počtu našich hráčov
28 Modra n/C Belá n/C 3:1 nedohrané-pokles počtu našich hráčov
29 Belá n/C Zb.Dlhé 3:2 ???
30 Ubľa Belá n/C 4:0 nedohrané-pokles počtu našich hráčov

 

Žiaci I.skupina

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Dlhé n/C 18 17 0 1 82:15 51
2 HFC ŠT 18 13 3 2 82:12 42
3 Snina C 18 12 3 3 71:22 39
4 Kamenica 18 9 4 5 53:18 31
5 Jasenov 18 7 5 6 41:26 26
6 Belá n/C 18 8 1 9 52:48 25
7 Stakčín 18 6 2 10 44:58 20
8 Futura HE 18 5 4 9 36:49 19
9 Hažín 18 1 1 16 10:107 4
10 Modra n/C 18 0 1 17 6:123 1

Finále oboch skupín: Dlhé n/C - Štich Humenné 6:3