Zahodené šance, poistka rozhodcu

TJ ŠM Ubľa - TJ Slovan Belá n/C 3:2(2:1)

Góly:Haburaj M., ČIžmár

Hlas trénera: Dzurovej P.

"Prvý polčas začali naši už v 10. min. strelou P.Karľu a vyrazení domáceho gólmana. Potom spálil z 5 m tutovku R.Čižmár. V 29.min. domáci z priameho kopu otvorili skóre zápasu. Hneď o tri minúty domáci z rohového kopu zvýšili na 2:0. Po pekných prihrávkach Slovan znížil v 36 min. gólom M. Haburaja na 2:1.  Prvý polčas  bol zo strany Belej  zlý výkon a tak v kabíne padli tvrdšie slová. Do druhého polčasu nastúpili slovanisti ako vymenení a už v 49. min. D.Haburaj z priameho kopu vymietol brankárove rukavice. Po centri M.Haburaja v 55.min. pekne k tyči zakončil R.Čižmár a vyrovnal stav na 2:2. V dalších šanciach však D.Lojan, A.Lojan a M.Marinič pohoreli na domácom brankárovi, a tak prišiel trest od arbitra, ktorý na počudovanie všetkých ukázal na biely bod a stanovil stav zápasu na 3:2."
Zostava: L.Maliňák,D.Gnip,D.Vajda,Dunaj,D.Haburaj,A.Lojan,M.Holovka,D.Haburaj,P.Karľa,M.Haburaj,R.Čižmár.(D.Lojan,M.Marinič)