TJ Slovan Belá n/C. - TJ Jasenov  3:1 (2:1)

Góly: Piško Marek 2, Miko Matej
Zostava: Piško Matúš- Piško Marek, Kováč Tobias, Kováč Jakub, Paprčka Peter- Gerboc Lukáš, Miko Matej, Paprčka Juraj- Kendereš Juraj, Jenčo Martin, Lojan Juraj striedajúci: Zaremba Štefan, Lojan Tomáš, Karľa Adam, Gerboc Jozef, Dráb Adrián

Jasenov prvýkrát s prehrou v súťaži.
Na lídra z Jasenova sme sa chceli dnes po dobrom výkone v Kamenici vytiahnuť, no chýbal nám strelec Dický. Chlapci bojovali a hoci sme po chybe v obrane prehrávali, nesklonili sme hlavy a zápas do polčasu otočili. Najprv využil pokutový kop Piško po ruke v šestnastke a potom nádhernou strelou z priameho kopu otočil na 2:1. Hostia v druhom polčase podnikali rýchle protiútoky a dobre zhusťovali stred poľa, čo nám uberalo mnoho síl. Škvrnou dobrého zápasu bol veľmi nebezpečný zákrok hosťujúceho brankára na prenikajúceho Kendereša, ocenený červenou kartou. Presilovku sme využili a pridali tretí gól po strele Miku. Z výsledku a hlavne z dobrého bojovného výkonu sa tešíme a dúfam že zápasová chuť nám vydrží čo najdlhšie.