Prehra z penalty

Jasenov - Slovan Belá 1:0(0:0)

Gól: 64. M. Šalata (11 m). ŽK: Krigovský – J. Kudravý, D. Haburaj. R: Fecura. D: 150.
Jasenov: L. Behun – M. Čvirk (72. M. Sopiak), V. Gavaľa, M. Beták, P. Kovalik (62. J. Bačovčin), P. Labik, M. Šalata, T. Čerhit, A. Callegari, P. Vasiľ, J. Krigovský.
Belá n/Cir.: Ľ. Maliňák – V. Diňa (65. A. Kudravý), D. Vajda, M. Haburaj, D. Lojan, J. Kudravý, D. Haburaj, M. Bednár, D. Gnip, R. Čižmár, P. Karľa.

Hlas trénera(E.Karľa):V zápase pomerne dobrej úrovne mali domáci v 1. polčase miernu prevahu, z ktorej si vypracovali dve šance, ktoré brankár Maliňák skvele vyriešil a tak bolo po polčase 0:0.
V 2. polčase sa hra vyrovnala, mužstvá si vytvorili po jednej šanci, keď našu nevyužil P. Karľa. A tak rozhodla 64. min, keď rozhodca odpískal vymyslený pokutový kop, ktorým domáci rozhodli o výsledku. V závere sme mohli vyrovnať, ale hlavička A. Kudravého letela tesne nad domácu bránu. Hráči si za predvedený výkon zaslúžia pochvalu.