Kirňakov exportný gól

TJ Slovan Belá n/C - TJ ŠM Ubľa 2:0(0:0)

Góly: Kirňak 2

Slovan: Maliňák, Diňa, Vajda, Prislupčak, Pavlina, Skarba, Kirňak, Čop, Marinič M., Marinič J., Dzurovej(Burik, Kudravý, Sopko)

Hostia z Uble neprišli len brániť a tak sa hral pekný ofenzívny futbal. Slovanu sa nedarilo v koncovke no napriek tomu strelil dva utešené góly.

Už v tretej minúte to skúšal domáci Pavlina z priameho kopu no neuspel. Do ďalšej príležitosti sa dostal Kirňak no brankár bol pozorný. Hostia odpovedali ojedinelou strelou Š. Pavlinu nad. V 25 min. po centri Dzuroveja nemal presnú mušku ani Skarba. Ten istý hráč mieril nad bránu Uble aj v 37 min. O dve minúty spálil najväčšiu šancu prvého polčasu Kirňak, keď jeho strelu z otočky brakár Kozák zachytil na čiare.

Dobíjanie brány Uble pokračovalo aj po prestávke. Najprv mieril Kirňak vedľa  a na opačnej strane prestrelil z priameho kopu M. Bindzár. V 65 min. sa v dobrej pozícii nepresadil Čop. Otvorenie gólového účtu prišlo v 69 minúte po priamom kope Dzuroveja, ktorý usmernil Kirňak do siete. Po góle už Slovan úplne ovládol dianie na ihrisku. Ďalšiu šancu mal striedajúci Burik, keď Skarbovu prihrávku nasmeroval vedľa. Potom to skúšal aj Dzurovej no jeho strelu brankár vytesnil na brvno. Exportný gól z voleja na 2:0 prišiel v 82 min. po rohu Skarbu a strele Kirňaka. V závere to ešte skúšal Prislupčak, keď vystihol prihrávku hosťujúcej obrany, no mieril vedľa.