TJ Slovan Belá n/C. - ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom 3:0(2:0)

Góly: Hrabík, Karľa, Vajda.

Slovan: Miko J., Matta, Zboraj, Andrejov, Miko F., Gnip, Karľa, Vajda, Burik, Harakaľ, Hrabík (Pavlišin)

P. Sopko:

"V plnej zostave a dobre naladení chlapci vybehli na súpera vo vysokom nasadení, ktoré sa prejavilo už v 10min. keď Hrabík dostal nádherný pas od Burika do behu a v šestnástke zakončil popod brankára hostí. Tlak pokračoval aj potom čo vyústilo v 27.min do pekného gólu Karľu keď preloboval brankára 2:0. Do polčasu potom ešte zaujali ďalekonosné strely z polovice ihriska od Andrejova. Najmä posledná, ktorá len tak tak, že nezapadla pod bvrno do brány. V druhom dejstve to už nebolo také okaté. Asi 20 minút nás súper pritlačil, ale náš brankár Miko vytiahol zase jeden čarovný zákrok, keď zneškodnil nájazd súperovho útočníka. Od tohto momentu sme sa zase snažili pritlačiť čo dopadlo 3 gólom Vajdu začo môže ďakovať Pavlišinovi, ktorý poslal nádherný center ponad brankára a pre Vajdu bolo jednoduché zakončiť do opustenej brány. Vidno, že ak sa zídeme v plnej sile vieme hrať s každým."