Dorast - zaslúžené zaucho!

Ptičie : Slovan Belá  5:1  (2:0)

gól: Burda Pavol

zostava: Tomáš Branislav - Holodňák Adrián, Burik René, Burik Patrik, Kováč Martin (80. Gnip Kristián) - Burda Pavol, Lojan Patrik (46. Dráb Adrián)(58. Hudáček Lukáš), Burik Viliam ml., Suško Kamil - Hašuľ Timotej, Čochráč Jakub (73. Kováč Tomáš)

Hlas trénera: Bezduchý výkon si zaslúžil lekciu, hoci v úvode to tak nevyzeralo. Naši niekoľkokrát pekne zakombinovali, no chýbalo presnejšie zakončenie. Ležérnosť v bránení nebola viackrát potrestaná, až po sérii niekoľkých rohov sa domáci presadili a nikým neatakovaný hráč skóroval hlavou. O niekoľko minút sa situácia zopakovala, rohový kop a zlé vybehnutie brankára a 2:0. Našich to otriaslo a herný krč nás sprevádzal až do konca zápasu, nepomohla ani polčasová prestávka. Hlavne domáci útočníci nás privádzali do zúfalstva technickou zručnosťou a rýchlosťou. Čestný úspech prišiel až v závere po dobrej kombinácii našich chlapcov a Burdovom zakončení. Domáci nás predčili hlavne tvrdosťou v osobných súbojoch a priamočiarosťou, ktorá našim hráčom veľmi chýba.