IV. liga SD U19:

FK Tibava - TJ Slovan Belá n/C. 9:0(2:0)

Slovan: Miko J., Matta, Zboraj, Hrabík, Andrejov, Miko F., Šimon, Gnip, Harakaľ, Pavlišin.

P. Sopko:

"45.min. nestačilo. Toľko trvalo naše vzdorovanie ba dokonca do polčasu sme mohli aj vyhrávať 2:3 pokiaľ by sme premenili tutovky. Hlavne Hrabík zoči voči brankárovi netrafil dobre loptu aby ho preloboval, no aj tutovka Šimona, ktorá skončila po krížnej strele len na žrdi a nezapadla do siete. Takže polčas 2:0 pre tzv. domácich Tibavčanov bol prijateľný (hralo sa vvo V.Revištiach). No druhý polčas už dopadol ako dopadol pretože chlapcom dochádzali sily. V poli boli 9-ti no len 8 mi kedže v útoku som musel alternovať brankára nakoľko traja beľani neprišli na zápas. Musím dnes ale vyzdvyhnúť výkon brankára Kuba Mika, ktorý nás podržal a snažil sa niekedy aj vykúzliť niečo naviac aby výsledok nevyzeral opäť dvojciferný. Na druhej strane som rád že prišiel navrátilec M.Gnip a uhral čo bolo treba. Keby aj ostatní sa k tomu tak postavili a došli opäť podporiť Belú a partiu, futbal by určite výsledkovo vyzeral inak ."