Dorast v šľapajách žiakov

Stakčín : Slovan Belá  0:7

góly: Lojan Dávid 3, Haburaj Dominik st. 3, Burik Viliam st.

zostava: Gnip Matúš - Gdovičin Jozef, Bednár Martin, Hašuľ Marek, Burik Viliam st.- Burda Pavol, Karľa Dávid, Lojan Dávid C, Haburaj Dominik ml.- Haburaj Dominik st., Gnip Jozef   striedali: Telvák Dávid, Suško Kamil, Rebič Martin, Kopťár Marek, Burik Viliam ml.

Hlas trénera: Domáci nastúpili do zápasu iba desiati, pretože ostatní hráči neprešli konfrontáciou. Naši sa schuti pustili do súpera a už v tretej minúte po rohu hlavičkoval Lojan 0:1. O pár minút prekvapil všetkých Burik, ktorý rohový kop zakrútil k zadnej tyči 0:2. Opät rohový kop a Haburaj nechytateľnou strelou 0:3. Hra sa potom troška vyrovnala, hoci šance Karľu a Gnipa volali po góle. Od 30. min. sme však zase ovládli hru a výstavné góly Haburaja a Lojana završili polčas 0:6. V druhom polčase sa zase gólovo blisol Haburaj a uzavrel tak svoj hattrick. Po prestriedaní sa k slovu dostali aj domáci a propagačne ohrozili našeho brankára. Šance Haburaja, Telváka, Suška a daľších ostali už nevyužité. Zodpovedný výkon celého družstva nám priniesol plusové body.