Dorast - úspešný vstup!

Papín : Slovan Belá   0:3 (0:1)

góly : Hašuľ Timotej 2, Burik Viliam ml.

zostava: Tomáš Branislav - Holodňák Adrián, Burik René, Burik Patrik, Kováč Martin - Burda Pavol, Suško Kamil (71. Hudáček Lukáš), Burik Viliam st., Burik Viliam ml.(71. Ondík Erik) - Hašuľ Timotej (65. Lojan Adam), Dráb Adrián (55. Čochráč Jakub)

Hlas trénera: Po minuloročnom dorasteneckom fiasku sme tento rok podali prihlášku do I. triedy Obfz. V našom úvodnom zápase sme cestovali do Papína, kde sme chceli uspieť. Prípravné zápasy nám nevyšli podľa predstáv a tak aj do zápasu sme vstúpili s prehnaným rešpektom. Kombinácia viazla a nepresnosti pribúdalo. S pribúdajúcim časom sa už na naše kopačky dostávala pohoda, chlapci začali presnejšie prihrávať a naše gólové šance pribúdali. Finálná fáza však bola žalostná. Gólové vykúpenie prišlo v 43. minúte, keď Hašuľ nekompromisne skóroval prudkou strelou. Domáci hrozili ojedinele ale nie nebezpečne. Druhý polčas sme začali nevyužitými gólovými tutovkami. Upokojujúci druhý gól prišiel v 56. min. keď striedajúci Čochráč pekne zabojoval a nahrávkou našiel Hašuľa, ktorý skóroval. Potom sa naši chlapci predbiehali v nepresných zakončeniach. V 65. min. si však pekne nabehol Burik a zvýšil na rozdiel troch gólov. Striedajúci hráči priniesli oživenie, nie však gólové a tak si domov vezieme víťazstvo v pomere 3:0. Kolektívny výkon nás dúfam naštartuje a víťazstvá budú pribúdať.